Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik terhesvitamin a legjobb...

Melyik terhesvitamin a legjobb? a Femibion, vagy az Elevit? Van köztük külömbség? és a terhesvitamin mellé kell még folsavat is szedni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudom melyik a jobb de én a Femibion-t szedem.
2008. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Én az Elevit mellé teszem a voksomat. :-)
2008. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

szia.

én szedtem mindkettöt, söt a gravidát is. az elevit nekem nagyon hányingert csinált és sokan panaszkodnak hogy szorulást is okoz.

most a femibiont szedem mert szeretnénk kistesót a 7 éves nagyfiamnak. szerintem ez sokkal jobb, nincs semmi mellékhatása. az orvosom azt montda neki mindegy mit szedek, de vitamin kell és neki tetszika femibion összeállitása. mivel nem vagyok még babás így nem szedem most mindennap, de ha sikerül akkor is ennél fogok maradni.folsavat nem kell külön szedni, csak ha orvos mondja. nekem külön felhivták a figyelmemet erre a patikában.

2008. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia! Érdekes nekem meg hasmenésem van az Elevittől! De szerintem mind jo!
2008. nov. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én az Elevitet és a Gravidát szedtem, egyiktől sem volt semmi kellemetlen mellékhatás.

Szerintem mindegy melyik terhesvitamint választod, nem kell mellé plusz folsav.

2008. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is az elevitet szedem, nincs semmi rossz mellékhatása
2008. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én kipróbáltam az Elevitet,de nem bírta a gyomrom,és hasmenésem is volt tőle. Aztán áttértem a Hipp Natalra,azóta semmi bajom. Nekem azért tetszik,mert csak természetes anyagokat tartalmaz,és a napi ajánlott folsav-adag is benne van. DM-ben,Rossmannban kapható.
2008. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A következő honlapon összehasonlítják a terhesvitaminok tartalmát,érdemes megnézni,ha érdekel: www.fogamzas.mindenkilapja.hu .

Remélem,tudtam segíteni.

2008. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
MATERNA a legjobb!!
2008. nov. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én Gravidát szedek. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Látod, itt mindenki másra esküszik, szerintem válassz egyet és kezdd el szedni. Ha bíros és nem lesz tőle semmi bajod, akkor hurrá. Ha meg valami mellékhatás jelentkezik, válts egy másikra. Egy megjegyzés azért: az Elevitben nincs jód, olyat keress amiben van (Gravidában pl. igen). Az az összehasonlító táblázat jónak tűnik, nézd meg!
2008. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!