Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a megterméken...

Lehetséges, hogy a megtermékenyülés után pár nappal apró szúrásokat, nagyon enyhe görcsöket érzek a hasamban?

Figyelt kérdés
A megtermékenyülés és a beágyazódás hány óráig/napig tart?Mindenhol mást olvasok erről..
2008. nov. 15. 16:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

SZia! Nem kell hogy legyen folyásod, de mindenki más. Van aki tök száraz és van akinek fehér krémes folyása van. Én egy héttel pé után kezdtem érezni a menzis enyhe görcsöket és a derekam is fáj. A cicim nem fáj, és ma teszteltem halványan pozitívat. Remélem hogy tényleg baba van, mert soha nem volt ilyen hogy egy héttel előtte már érezzem a menzis érzést és rohanjak a wc-re hogy most jött meg...

Drukkolok hogy baba legyen, nagy esély van rá! :D

2008. nov. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen Neked is!! Hát, ha már halványan pozitív lett, akkor szerintem kezdhetsz örülni, gratulálok! :)

Amúgy az elmaradt mensi után teszteltél vagy előbb?

2008. nov. 17. 22:15
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! A nem várt napján teszteltem! Még 2 nap és csinálok mégegyet!

Te hogy állsz? Ugye nem jött meg?

2008. nov. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekem még van bő 1 hetem a nemvártig..úgyhogy még nem tudok semmit..csak reménykedem.
2008. nov. 18. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!