Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a megterméken...

Lehetséges, hogy a megtermékenyülés után pár nappal apró szúrásokat, nagyon enyhe görcsöket érzek a hasamban?

Figyelt kérdés
A megtermékenyülés és a beágyazódás hány óráig/napig tart?Mindenhol mást olvasok erről..
2008. nov. 15. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Igen sokan írnak,sokfélét. Átlag 7-10 nap a beágyazódás,van aki megérzi,van aki nem. Mi 5 hónapja próbálkozunk,Clostit is kaptam,3.hónapja rásegítőnek,mégsem jött össze:( Én minden PÉ után éreztem enyhe görcsöket,hasszúrit,volt testápolószerű fehér folyásom,használom az ovumikroszkópot,ami PÉ után is ma reggelig félig páfrányos volt...mégis megjött. De ettől függetlenül amit érzel,az jelenthet sikeres megtermékenyülést,én drukkolok,hogy Nálad az legyen! a saját tapasztalatom sajnos nálam az ellenkezőjét jelentette.Sok sikert! szió
2008. nov. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, bár nem kimondottan biztató, de remélem, baba van a dologban.. :) Sikeres próbálkozást kívánok Neked, biztos összejön előbb-utóbb!! Szia!
2008. nov. 15. 16:41
 3/14 ketteske ***** válasza:
Én szó szerint ezeket éreztem, és most 8 hetes vagyok...Drukkolok!
2008. nov. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen ez nagyon biztato:)
2008. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is, remélem, mi is sikerrel jártunk! :) Remélem, nem csak "beképzelem" ezeket a dolgokat, de tényleg furcsa, mert nem szoktam ilyesmit érezni..Tesztet mensi elmaradása után csináltál? Dokihoz mikor mentél először? Más tüneteid vannak azóta? Bocs, ha sokat kérdezek, de most minden érdekel! Gratulálok Nektek, szia!
2008. nov. 15. 18:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is pontosan ugyanezeket érzem pár napja! Kíváncsi vagyok,mi lesz. Drukkolok neked is!
2008. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Elfelejtettem írni,hogy igyál reggel és este egy-egy csésze palástfű teát,az állítólag segíti a beágyazódást!! Én is vettem tegnap. Sok siket!
2008. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem a het elejen volt pe-m, ma reggeltol olyan mindjart megjon erzesem van, testapoloszeru folyas.Remelem egy cipoben jarunk:-))). Mi mar majdnem egy eve szeretnenk babat.
2008. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem is kb. hét elején (talán közepén) volt, de folyásom most semmi jelenleg..Mindenképpen kell, hogy legyen ilyenkor folyás? Drukkolok Neked is, köszi a választ!
2008. nov. 15. 21:49
 10/14 anonim ***** válasza:
En az "egy cipos" valaszado vagyok:-)). Szerintem semmilyen tunetnek sem muszaly lennie, ne aggodj. Mindenki mas. Epp ezert drukkolok es remelem mind2nek osszejott!!!
2008. nov. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!