Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól döntöttünk a párommal?

Jól döntöttünk a párommal?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, aki fél éve van együtt a 22 éves dolgozó párjával. Összejött nekünk egy baba, amit nem terveztünk. Édesanyám is tud róla, és ők mindenben támogatnak engem! Ma voltam Nőgyógyásznál aki megállapította hogy 3-4 hetes terhes vagyok. A párommal az abortusz mellett döntöttünk! Jó döntés volt?
2010. júl. 13. 21:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
melyik a másik kérdése?
2010. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

Sztem sem volt jó a döntés... :( sorry, de én teljesen abortusz ellenes vagyok...!! :( Én nem tudtam volna megölni azt a pici lényt, kisbabát... :( és Hiába mondja a sok nagyokos, hogy akkor még csak egy sejtkupac... Mert NEM AZ!! Főleg, ha nem lett volna lehetetlen a helyzeted...és lett volna aki segít..szóval nem értem...

25/L

2010. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Már megvolt az abortusz?
2010. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Most 3-4 hetes vagy...Az 5. héten elkezd dobogni a baba szíve....Volt már ilyen esetre rengeteg példa,h. ilyen fiatalon összejött egy ártatlan csöppség...Abba belegondoltál,h. mi lett vna,ha megtartod(ha esetleg a nem mellett döntesz)? Most lenne egy (akárhány) hónapos,most cicizne,most a karomba venném....Áhhhhh.....
2010. júl. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól döntöttél, még nagyon fiatal vagy az anyasághoz és a szex -hez is.

Ezentúl óvatosabban!!!

2010. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
sztem elbaxtad,, de ahogy látod... :S:S:S:S:S:S hidd el örökké bánni fogod.
2010. júl. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

1)a pároddal? nem ugy volt h rádhagyta a döntést?

2) bár lényegtelen de most 3-4 vagy 5-6 hetes vagy???


felelötlen....grrr

2010. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

igen. olvastam a másik kérdésed is. nagyon fiatal vagy még, egy baba teljesen más irányba vinné az életed. vagy a szüleid nevelnék, amit írtad, hogy nem szeretnéd. én megértelek.

ne aggódj, lehet később gyereket. csak az a lényeg, hogy minél előbb végezzék el a beavatkozást. sajnálom a babát, de neki is jobb, ha most végezik el, mint hetekkel később.


remélem a szüleid melletted állnak majd és segítenek feldolgozni ezt a traumát.

2010. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

Én is hasonlóan jártam. 17 évesen lettem nem várt terhes. A párom mindenképp akarta, de szerintem ő sem gondolt bele. Nem tartottam meg, pedig a családi környezet nálam is megengedte volna!

Azóta már 36 vagyok, a párom ugyanaz, a szerelem ugyanaz, van két gyönyörű egészséges gyermekem, a világ legjobb anyukája igyekszem lenni. Jó döntést hoztál! Az lett volna felelőtlen, ha valaki 15 évesen családot vállal és szül.

Azért máskor tényleg sokkal meggondoltabb légy !!

2010. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%

Kettővel ezelőttitől:

"sajnálom a babát, de neki is jobb, ha most végezik el, mint hetekkel később."


Nem tök mindegy annak a szerencsétlen babának, mikor ölik meg???

2010. júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!