Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek elmehetek orvoshoz...

Szerintetek elmehetek orvoshoz a 3-4. hétben? Nem lesz baj belőle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 14:34
 1/5 anonim válasza:
0%

nem.

főleg, ha pszichiáterhez mész.

2010. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vicces. Valószínű akkor nem erre a fórumra írtam volna.
2010. júl. 13. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Elmenni elmehetsz de azért nem ajánlják mert akkor még nincs sok értelme, nem fogtok látni sok érdemlegeset, tán cak petezsákot...

6-7. héten érdemes, akkor már van szívhang is. Ha valaki mondjuk 5. hétben megy általában akkor sem mondanak neki semmit hanem visszarendelik pár héttel később, mert ilyen korán még bármikor felszívódhat (persze ne így legyen de az én dokim is anno 7 hetesen "akart" látni először, pont ezek miatt.)


38 hetes kismama

2010. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ha van egy kis barnás folyásom?
2010. júl. 13. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez más tészta, akkor viszont elmennék.....nekem a dokim anno azt mondta hogy 3 esetben menjek be hozzá azonnal:

görcs barnázás vérzés

Valószínűleg nincs baj de jobb ha lát.

2010. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!