Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem.1 hete hagytam...

Clostit szedtem.1 hete hagytam abba, és mindig néha hideg ráz néha meg annyir rámtör a melegség. Ettől lehet?

Figyelt kérdés
azt nemtudom hogy pontosan miota. de nemvolt semmilyen mellékhatása a clostinak . viszont ezt nemtudom hogy töle van e ez az érzés. néha melegem van és izzadok néha viszont fézom. ez természetes lenne ha nemegyik pillanatrola másikra történne. és a hömérséklet a házban ugyan annyi csak én érzem másképp
2008. nov. 14. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 3.havi Closti után vagyok,és nekem sem volt különösebb mellékhatása,de ez a hol melegem van,hol hidegráz nálam is megvan. És én már a Closti után vagyok több mint 3 héttel. Igen én úgy tudom,hogy lehet mellékhatása ez,és majd a kezelések végével ezek elmúlnak! Üdv. Eszter
2008. nov. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi. de aztnemértem hogy már a kezelés addig tart mig szede nem?mert énsem szedem már 1 hete és még mindig ez van
2008. nov. 15. 09:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam is hasonló a helyzet. A hőhullámok már akkor kezdődtek amikor el kezdtem szedni. A 3. naptól szedtem a 7. napig. Most tartok a 19. napon és még most is előfordul, hogy rám tör az izzadás aztán meg fázom. De már nem olyan rossz mint a gyógyszer szedésekor.
2008. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
én most a 14 napomon vagyok de nekem is van ez. nemtudom meddig lesz. mert amugy más mellékhatása nemvolt
2008. nov. 15. 13:11
 5/12 A kérdező kommentje:
nekeda méhnyálkahártyád és a petéd hány mm volt?
2008. nov. 15. 13:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Nálam végig megvoltak a hőhullámok,most Closti szünet jön,mert letelt a 3 hónap,és sajna még nem lettem babás:( pedig nekem szép tüszőket csinált, 19mm-es volt már a 9.napon, és nem kellett tüszőrepesztő sem,mert a 19.napi progeszteron eredménye alapján igazolódott,hogy volt spontán tüszőrepedés, ennek értéke uis 36ng/ml feletti lett,ami nagyon is jó. viszont elvékonyította a méhnyálkahártyám kissé,mert a Closti szedése óta sokkal rövidebb a vérzésem és kevesebb is. szió Eszter
2008. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és azt nemtudod hogy hány mm es volt y méhnyálkahártya?nekem a 13. napon 20mm es volt a tüszőm és 6.5 mm a nyálkahártya
2008. nov. 15. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! De tudom,nekem ahogy írtam a 9.napon néztek hüvelyuh-ot,de azért mert nálam 25 napos a ciklusom, és kb. a 11.napon van PÉ.szóval a 9.napon két 18mm-es tüsző volt, és akkor volt 5,8mm-es a méhnyálkahártya,ezt követően a 15 napon is néztek,akkor 8mm-es volt,azt mondta a dr.hogy ez jó,elég a beágyazódáshoz. csak sajnos ennek ellenére még mindig nincs baba:( Szerintem a te méhnyálkahártya vastagságod nem rossz,mert úgy tudom,hogy ez a beágyazódásig még tovább vastagszik,az a lényeg,hogy kb. 8-10 mm-es legyen a vastagsága,mert állítólag ennyi kell a beágyazódáshoz. Ti mióta próbálkoztok? Mi 5 hónapja,nálam semmit nem találtak,hétfőn nézik a párom. szió
2008. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Második válaszadó vagyok. Nálam nem néztek peteérést, nem kellett se vérvételre se UH-ra mennem.

Nekem már volt 5 terhességem, csak sajnos mindnek missed ab. lett a vége. Tehát van peteérésem mert teherbe tudok esni, csak mint kiderült alacsony a progeszteron szintem.

Ezt az elmúlt hónapban vérvizsgálattal derült ki.

2008. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

sziasztok!:)

nekem már volt vérvétel is meg minden és először magas volt a prolaktin szint. 3 hét alatt az helyre is állt majd jött az hogy nem volt peteérésem sem a méhnyálkahártya vékonyka volt. most aztmondta a dokika hogy most összejöhet mert még ilyen vastag nemvolt a méhnyálkahártya .szoval hátha

2008. nov. 15. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!