Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon mitol lehet? Lukteto...

Vajon mitol lehet? Lukteto erzes a mehben (bovebben leirasban)

Figyelt kérdés

Eloszir is bocsi hogy ekezetek nelkul de kulfoldrol irok.


Mar 2 napja hogy lukteto erzes van a mehemben, a bal oldalon.

Lassan 12 napja kesik, amikor 1 napja kesett csinaltam egy tesztet de az negativ lett szoval nem tudom...

Ezeken a napokon volt hogy ereztem parszor mintha meg akarna jonni de semmi.

Egy par alkalommal volt hogy emelyegtem, fajt a fejem de semmi mas.

Kihuzasos modszerrel "vedekezunk", mert ugye az nem igazan vedekezes. Tisztaban vagyunk a kockazattal a terhessegre de ha esetleg az leszek akkor sincs gond, ugyanis mind a ketten szeretnenk babat es hamarosan el akarunk kezdeni elesben probalkozni.


Azt tudni kell hogy 2 honapja hagytam abba a tablettat es elotte sem volt idoben a havim, mindig kesett.


Erdemes lenne meg egy tesztet megcsinalni szerintetek? Kicsit remenykedem hogy pozitiv legyen az az igazsag, de mi van ha megsem az?



2019. aug. 13. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj egyet ez érzékeny fajtával és kiderül holnapi első pisiből.

Ha mégsem az?! Nincs semmi, majd sikerül a következőben vagy az azutániban

2019. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy tesztet megér a dolog. :) Aztán simán lehet csak egy kis hormonzavar is, de sose tudni.
2019. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért emelted ki? 2 hónap telt el, ne mond, hogy azóta se jött meg és orvoshoz sem mentél! (ha így van, gondolod, hogy itt majd tudják a választ?)
2019. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as.

Veletlenul kattintottam a kiemelesre.


Egyebkent amikor ezt ki irtam utana meg 31 napot vartam arra hogy meg jojjon (szoval 43 napot kesett,vagyis amikor megjott akkor mar a masodiknak kellett volna jojjon) 2x voltam ultrahangon - a masodiknak varom az eredmenyet, aztan megint irany a doki ha az meg van.


Aztan majd latjuk mi a teendo...

2019. okt. 22. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!