Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg összejött a baba,...

Ha esetleg összejött a baba, árthat neki a további próbálkozás a beágyazódás körüli időszakban? Vagy a termékeny napok után inkább tartsunk szünetet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem árt:)!
2008. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Az én dokim azt mondta és utána a neten is olvastam valahol,hogy ilyenkor jobb óvatosnak lenni,mert ha nem jól tapad meg a megtermékenyült petesejt,akkor a sperma sajna kilökheti.Szóval ilyenkor jobb pár nap pihenőt tartani,persze együtt lenni lehet,csak erre kell vigyázni.
2008. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha már beágyazódott akkor nem árt de ha még lebeg a még üregében, egy újabb adag sperma magával sodorhatja a megtermékenyült sejtcsomót, rosszabb esetbe kifelé. A megtermékenyülés utáni beágyazódás 5-7 nap!!!
2008. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval.....borzasztóak ezek a lepontozók
2008. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Ha jól tudom,az orvosok a kétnaponkénti együttlétet szokták javasolni a két menstruáció között. Elég nehéz eldönteni,hogy melyik akció lehetett sikeres,nem?
2008. nov. 14. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mért kell lepontozni azért,mert leírom,amit erről a dokim mondott,mert sajna igenis kilökheti onnan ha nincs még rendesen beágyazódva,utána kell olvasni. Egyébként ez se mindenkinél van így,csak előfordulhat,de nálam pl. egy együttlét után rózsaszínezés volt,mert még csak 4.5 hetes voltam és még nem volt magtapadva a baba rendesen,így levált egy kicsit a petezsák. Aki meg lepontozgat,elmehet a sunyiba,mert itt mindenki csak a saját tapasztalatát írja le.
2008. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!