Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen teát igyak, vagy mégis...

Milyen teát igyak, vagy mégis mivel kezdjem, mit mivel kell inni?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete, hogy elvetéltem, és most beszereztem minden teát, amit innom kellene, hogy megerősödjek, megerősödjön a méhem, és rendbe jöjjön a ciklusom. Vettem cickafarkfüvet, palástfüvet, édesgyökeret, barátcserje kapszulát, és málna levél teát is, mit, hogyan, mivel, és mire kell innom?
2008. nov. 14. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A cickafarkfű és a málnalevél a ciklus első felében kell, a pé-ig, de nem együtt, hanem vagy egyik vagy másik. A cickafarkat a mensi végétől kell kezdeni. Ezek segítik a peteérést. A palástfüvet kell pé után mensiig, vagy ha terhes leszel (majd) akkor nem is kell abbahagyni. Ez a beágyazódást, megtapadást segíti. A bartátcserje kapszula állítólag nagyon jó mindenre. Helyreállítja a ciklust, segíti a progeszteron termelést, a pé-t, szóval mindent. Ezt egész ciklusban szedheted. Az édesgyökeret nem ismerem. Minden teából napi két csészével (2*2,5dl) kb 2 teáskanálnyi teát lefforrázol 5-10 percig áztatod utána leszűröd lehetőleg csak műanyag eszközöket használj!

Sok sikert!!

2008. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt!

Én 7 hónap sikertelen próbálkozás után kezdtem inni a málnalevél teát pé-ig, utána pedig a palástfű teát. És már meg is hozta a pozitív eredményt! Remélem Neked is segíteni fog!

2008. nov. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!