Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Tegnap kellett...

Terhes lehetek? Tegnap kellett volna nem megjönnie! állt.25naposak a ciklusaim. Tegnap teszteltem de negatív lett. Fehér testápoló szerü folyásom van a mellem nem nagyon érzékeny, a hőm 1 hete 37 C, a hasam egy kicsit fel van puffadva, és kemény!

Figyelt kérdés
Eléggé elkeseredtem a teszt miatt,
2008. nov. 14. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj egy pár napot, aztán tesztelj megint! Ebből még bármi lehet. Egy nap késés még nem sok, sajnos az is lehet, hogy csak késik 1-2 napot... Ne keseredj el, ha most nem is sikerül, akkor majd legközelebb!
2008. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az előző terhességemnél már a mensi előtt 5 nappal pozitív lett a teszt, most viszont a nemvárt napján is csak nagyon halvány! Várj 2-3 napot és akkor tesztelj, lehet később volt a beágyazódás!
2008. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban tudnak olyan tesztet adni ami már 3 nappal beágyazódás után kimutatja a terhességet. Én tegnap teszteltem vele pozitívat, pedig még 1 hét lenne mensiig! :) Drukkolok!!! :)
2008. nov. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma sem jött még meg,de az aggaszt hogy nem fájnak a melleim,de még mindig fehér folyásom van a hasam is kemény az előző terhességemnél már menszi elött éreztem a mell feszülést a hányingert most meg semmi!Volt már valaki hasonlóan hogy más volt mint az előzőnél a tünetek?
2008. nov. 15. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2. vagyok. Nekem az előző terhességemnél peteéréstől egészen a mensiig, fehér testápolós folyásom volt, a mellem nem volt érzékeny, nemvárt mensi előtt 5 nappal pozitívat teszteltem, majd kb 6 hetesen kezdődtek a rosszullétek( egész napos hányinger). Most viszont a nemvárt napján még csak halvány volt a tesztem, de már fájtak a melleim, és aznap reggel hányingerre ébredtem( igaz ez elmúlt). A folyásom se volt végig olyan csak a nemvárt napján lett fehér testápolós. Tehát nem mindig ugyanazok a tünetek, mint ahogy nincs 2 egyforma terhesség sem. Drukkolok!:)
2008. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!