Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjek el újra hőmérőzni és...

Kezdjek el újra hőmérőzni és ovu tesztezni?

Figyelt kérdés
Tavasz óta szeretnénk babát, de nem akar jönni. Eleinte hőmérőztem tesztelgettem, de nem volt eredménye és teljesen rágörcsöltem a témára, ezért abbahagytam 4-5 hónapja. Viszont mi van akkor, ha ezzel romlanak az esélyek, mert nem tudom pontosan, hogy mikor van pém?!
2008. nov. 14. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg azokon a napokon,amiket ez az oldal kiad: [link] illetve [link]

egy próbát megér ;) nálam bejött :)))

2008. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de próbáltam már a Jónás naptárat is, de sajnos azzal sem jártunk sikerrel.
2008. nov. 14. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én,esetleg ovumikroszkóp?Milyen természetes gyógymódokat próbáltál már?

2008. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Néhány hónapig Gravidát szedtem a nődoki tanácsára, de feleslegesnek találtam, így abbahagytam. Van valami ötleted, hogy mit szedjek?

Peteérésem normális, rendszeresnek mondható. A menzim átlag 25 napra jön meg.

Mikor használtam ovutesztet, minden hónapban volt pozitív napom és UH-n is láttak sárgatestet. Hormonvizsgálat is egyértelműen igazolja, hogy van peteérésem és meg is reped a tüsző.

Ha van valami tipped, szívesen fogadom!

2008. nov. 15. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!