Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Normális ,hogy ilyen sokat kakil?

Normális ,hogy ilyen sokat kakil?

Figyelt kérdés
Kisfiam hat hetes,eddig milumil ha sineo biotkiot kapott,de kb az egèszet ki bukta amit megevett,sokat is csuklott,kaki is négy naponta volt. Váltottunk milumil AR optimara,ami tökjó mert nem bukik,nem csuklik,viszont ma nègyszer is kakilt,nem hasmenés,hanem rendes szèklet ami laza,nem erölködik,pedig azt hittem a sűrű tàpszer majd megfogja a pocakjàt de nem. Van már egy nagy fiam,ő is anno ezt az AR tápszert kapta,de neki szorulàs volt tőle aggódtam ez miatt most is. Meg hát mindenhol azt olvasom,hogy szorulàst csinàl,én nagyon örülök neki,hogy a kicsinèl nem így van,de normális,ez a sok kaki? 😊 Tegnap óta eszi ezt a tàpszert.
szept. 16. 18:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Orvossal meg van beszélve,hogy vàltottunk tàpszert
szept. 16. 18:35
 2/3 anonim válasza:
Teljesen normális. Lehet már napok óta tartogatta a csomagot 😄
szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a buta kérdésért,de lehet,hogy ezután majd megfogja a hasàt? Tényleg olyan bizonytalan vagyok a két fiam közt kilenc èv van 😄. Anno nagyon sokat szenvedtünk a szorulàssal ,és nagyon paràzok. Egyébként köszönöm ❣️
szept. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!