Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5-6 naponta kakil a babám az...

5-6 naponta kakil a babám az utóbbi időben viszont akkor sokat. Normális ez?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy anyatejes babáknál nem gond az sem ha hetente kakilnak, mert az anyatejet annyira meg tudják emészteni. Viszont akkor miért van az nálunk, hogy amikor kakil 5-6 nap után akkor iszonyatos mennyiség jön ki belőle?

4 hónaposak vagyunk.

A közérzete különben rendben van, nem tűnik úgy mintha fájna a hasa vagy nagyon akarna kakilni. Nagyon sokat pukizik viszont.


2010. jún. 14. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
mondjuk mi tápszeresek vagyunk de a fiam is csak 3-4 naponta kakil.a védőnőm azt mondta a belei nem tudják feldolgozni a kaját vagy csak nagyon lassan.azt is mondta hogyha már több napon keresztül nem volt kaki akkor elkéne menni orvoshoz mert esetleg valami bélprobléma lehet az oka.gondolom az anyatejesnél is így van.de lehet hogy nincs semmi gond nálatok egyszerűen csak nem akar kakilni mindennap:)..bár ez az 5-6 nap kicsit hosszú idő..kérdezz meg egy védőnőt vagy egy orvost mindenképp.ártani nem árt.
2010. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az èn babàmnàl ugyan ez volt a problèma van aki azt mondta nem ond van aki azt mondta uuuu szegèny gyerek ennyi ideig nem kakilni..de neki semmi baja sem volt nem sirt ,a kozèrzete jo volt stb...6 nap utàn stimulàltam hogy kakiljon..(ilyen csovelami direkt arra van)ès pont annyi idos volt mint a te babàd szintèn anyatejes

aztàn egyszer csak megszunt ez a nem kakilos dolog ugy hogy 5 honaposan elkezdtem neki szilvàt adni, egy hèt utàn mikor hozzzà szokott szilvàhoz a kaki beindult.Azotta nincs gondd a kakival

2010. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja ès most 6 honapos
2010. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És amikor nálad kakilt a babád, akkor szintén nagyon sok jött egyszerre? Vagy normális mennyiség volt?

Mert én amiatt aggódom, hogy nagyon sok jön.

2010. jún. 14. 22:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen neki is sok jott egyszerre.Az eleje kicsit kemènyebb a vège meg higbb volt...
2010. jún. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor ezek szerint másnál is van így. Remélem minden rendben van velünk is :)
2010. jún. 16. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!