Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vigyek a kórházba köntöst...

Vigyek a kórházba köntöst vagy ne?

Figyelt kérdés

Első babám téli baba volt,akkor jól jött,meg a katétert is eltudtam alá dugni,de most ebben a melegben,biztos nem venném föl,még ha rokonok jönnek akkor sem!

Vagy az kötelező bentre?


2010. júl. 8. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kötelező, de azért jó ha van nálad.. én is nyáron szültem, és jó hogy vittem, lehet kapni rövid újjut is..
2010. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Tavaly augusztus 14-én szültem. Nagyon meleg volt. De mindig felvettem ha jött valaki.Kötelezőnek nem mondanám, én valahogy jobban éreztem magam ha rajtam volt!Persze nem bugyoláltam bele magam teljesen :)
2010. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly július 19-én szültem, és vittem magammal, fel is vettem mindig. Jöttek mentek a látogatók, jobban éreztem magam, ha rajtam volt. Rövid ujjú, vékony, szerintem vigyél, hiányozna, ha nem lenne nálad:)
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is vittem nyári köntöst,jól jön majd meglátod!
2010. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban, 40 fokban szültem és vittem köntöst, használtam is!
2010. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Meggyőztetek! :)

Köszi,hogy válaszoltatok!

2010. júl. 8. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most áprilisban szültem/melegebb napon.S vittem.Éjszaka meg kint a rokonokkal a beszélgetés közben rajtam volt mert fáztam.Sőt még amikor csak a fájások voltak akkor is a hátamon volt.Jól esett.
2010. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly júniusban 40 fokban szültem, de a kórházban jól jött, mert a folyosón a kórházi hálóingben a látogatók között érdekes lett volna köntös nélkül...
2010. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a kórház ahol szülsz, látogatók bemehetnek-e a kórterembe vagy a folyóson mászkálnak-e járóbetegek. Igazából én a köntösömet egyszer vettem csak fel, amikor menni kellett varratkiszedésre de egyébként nem volt rajtam. Ráadásul én nem is köntöst vittem, hanem a tezenisben vagy tenezisben most nem tudom hogy kell írni ott vettem egy ilyen kapucnis hosszú olyan mint egy szabadidő felső, kényelmes is volt és szülés után otthon bármikor felvehetem ja és nem foglalt sok helyet a táskában. De ilyen nagy melegben úgyse sokat lesz rajtad..
2010. júl. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!