Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátvédelem otthoni gátmasszázs...

Gátvédelem otthoni gátmasszázs nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sikerült valakinek a gátvédelem úgy, hogy előtte otthon nem végzett magának gátmasszírozást?

Majdnem a legvégeig úgy tűnt, császáros lesz a kislányom, de ma kiderült, hogy megpróbálhatom majd természetesen is, sőt, gátvédelemmel. Sajnos a császár tudata miatt én egyáltalán nem végeztem itthon gátmasszázst. Mennyi az esélye, hogy sikerül majd? Van értelme az utolsó hetekben-napokban (38+6 napos vagyok) elkezdeni?


Köszi a válaszokat!


2019. ápr. 29. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Haton fekve 30%-kal kisebb helye van a babanak kijonni, atlagosan 22 perccel tart tovabb a kitolas.


[link]


Tovabba noveli a gatmetszes, a vakuumozas, elakadas eselyet. Ezek statisztikak. Ha pontosan erdekel, keress ra pl. a pubmeden, ott elismert kutatasok, tanulmanyok vannak. A WHO sem ajanlja reges reg. A vilagon aranyaiban joval tobben szulnek negykezlab, mint haton fekve. Van arrol is kutatas, hogyha egy not nem befolyasolnak, nemterelnek az agy fele, osztonosen valamelyik fuggoleges testhelyzetet valasztja vajudashoz es kitolashoz az esetek tobbsegeben.

2019. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, a WHO mit ajánl. Engem senki nem terelt az ágy felé sőt. Elkezdtem sétálni nem esett jól, bordásfal nem esett jól, labda nem esett jól és az ágyon háton fekvést én választottam mert úgy volt a legjobb. Ki nem szarja le mit ajánl xy ha nekem az úgy nem jó. Mindenki szüljön úgy ahogy jól esik de komolyan nem lehetne már leállni ezzel az így a jó, úgy a legjobb amúgy működik a gátvédelem stb marhassággal meg a fekveszülés lehúzásával? Annyira fárasztó már komolyan meg mellesleg az, hogy van egy statisztika nem azt jelenti hogy akkor mindenkinek úgy van a legtöbb esélye meg úgy a legkönnyebb. Miért kell ilyenekből divatot csinálni és ezzel egy csomó nőben gerjeszteni a megfelelési kényszert meg ostobaságokat elhitetni azokkal akiknek nincs még tapasztalatuk...
2019. ápr. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy gátvédelemnél eleve tovább tart a kitolás bármilyen pózban legyen is az ember.
2019. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!