Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Második terhességem,8 hetes...

Második terhességem,8 hetes vagyok. De most sokkal jobban félek, más is van így?

Figyelt kérdés
Talán azért mert tudom mi vár rám a terhesség alatt,vajúdás és milyen a szülés. Most nem tudom,képes vagyok-e újra végig csinálni. Sokkal nehezebbnek élem meg ,mint az elsőt.
2008. nov. 11. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Szülésemnél 10 óra vajudás volt,és a kitolás is gyors volt,párom végig velem volt,szép emlék nekem,csak naon félek most.
2008. nov. 11. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szia.Én is így voltam és vagyok, most 28 hetes vagyok, és nagyon félek, tudom mit érzel át, ugyanígy vagyok én is, és egyre jobban félek, mert tudom mi vár rám.Habár az első babát spontán szültem , és nem a gázon kívül nem kaptam semmilyen érzéstelenítést, megszenvedttem.Most az orvos ajánlotta az epidurálist, és ahogy beszélgettem sokakkal , elég jó.Igaz ennek is megvan a veszélye, mint minden másnak, mint a sima szülésnek is, de elmondások szerint, könnyen szültek vele, és jelentőssen lecsökken a fájdalom,..Szóval, a félelmemet ezzel nyugtatgatom, hogy most kérem, .Talán így ezzel a tudattal könnyebben fog menni, a szülés, és biztos, hogy nem fog fájni annyira.Én is idegeileg már teljesen kész voltam a félelemtől, hogy végig bírom-e csinálni.Szóval, remélem egy kicsit megnyugtattalak, Kérdezzd meg az orvosodat ezzel kapcsolatban, mert a hűhó mindig több.....Én megprobálom.
2008. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szülésemnél nem kaptam semmiféle érzéstelenítőt,és el nem tudom képzelni,h a gerincembe szurkáljanak. az egész terhességtől tartok.
2008. nov. 11. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
neharagudj,de örülök hogy ezzel nem csak én vagyok így!az első szülés után azt mondtam hogy soha többet most megmár 33 hetes terhes vagyok.pedig nem is olyan szörnyű a szülés de mégis rettegek.talán úgy mint az elsőnél csak addig félek amíg fel nem fekszek a szülőágyra.akkor már úgy is mindegy.a babának valahol ki kell jönnie.tehát fel a fejjel és kitartás!a végeredmény a fontos!
2008. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a terhességtől is félsz?az miért félelmetes neked? a szülést azt megértem de a terhességtől milyen formában félsz?
2008. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lelkiekbne ujra végig csinálni,az aggodás stb.meg a nagyfiam is csak 4 hónapos.
2008. nov. 11. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
:) ez akkor neked tényleg korán jött. de ne félj első ment második is fog
2008. nov. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!