Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tesóm 2 napja visszatartáson...

Tesóm 2 napja visszatartáson van. Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
34 hetes,beindult a szülés,nagyon görcsölt meg fájt a dereka,de nem tágult a fájások ellenére.Most infuziót kap,hogy még ne szülessen meg a baba,a fájásai enyhültek,de vissza lehet így tartani?
2010. júl. 2. 13:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én 32 hetes ikerterhes voltam, mikor ugyanígy jártam. 24 órás infúzióra kötöttek és kaptam tüdőérlelő injekciókat is. Jobban lettem, ennek ellenére a szülésig elég erős méhösszehúzódáasim voltak. Végül 39 hetesen születtek meg a gyerkőcök.

Szorítok, hogy a testvérednél is így legyen!

2010. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én is 32 hetesen kerültem be fájásokkal. 1 hétig kaptam infúziót, gyógyszereket, amivel sikerült szerencsére leállítani a szülést. A 40. héten indították burokrepesztéssel, oxitocinnal, így született meg a kisfiam, aki ugyancsak Marci:)
2010. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sok sikert a kis Marcinak a megszületéshez.Ha itt lesz az ideje:) Nekem 30hetesen kezdödtek a görcsök,de szerencsére nem volt tágulás.Én görcsoldót kaptam 3*0,5szem Salbutamolt ettem pont 8óránként.Miután abbahagytam másfél hétre született meg a Kiscsaj.
2010. júl. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szia! 34 hetesen beindult a szülésem, visszatartották. Annyit értem el vele, hogy a lányom szív betegen született az infitől amit kaptam:S. Hazajöttünk 1 hét után haza jöttünk, és egy másik kórházba be kellett mennem, mert rosszul lettem, és rögtön beindították a szülést! Abban a kórházban azért tartották vissza, mert nem volt 2 kg...1 hét múlva amikor megszületett, 3150 lett a súlya. És ma már teljesen egészséges a lányom!!!!
2010. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9 évvel ezelőtt szültem meg a fiamat 31 hétre. Én is kaptam infúziót, hogy elmúljanak a fájások, ami sikerült is egy napig elérni. (Én tágultam is ezalatt). Utána viszont nem voltam elég határozott, hogy kapjak valamit amikor úja megindultak, és amikor szóltam a nővérnek, hogy újra fáj, csak annyit mondott, hogy bírjam még. Ezzel nem is volt gond, csak közben tovább tágultam és onnan nem volt visszaút. Ha akkor határozottabb vagyok és kikövetelem, hogy vizsgáljon meg orvos is, akkor lehet, hogy tovább bent tudták volna tartani a fiamat. Amit tudok tanácsolni, hogy ha elmúlasztják de újra indul, akkor ne hagyja magát és mindenképpen nézzék meg a legkisebb gyanúra is, hogy az újra fájás.

2010. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Még benn a baba,fájások elmúltak,nyákdugó elment,majd ha lesz baba megírom.Mindenkinek köszi.
2010. júl. 6. 07:27
 17/22 anonim ***** válasza:
Megy a drukk Marcikának!!!!
2010. júl. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Tegnap megszületett Marci!!!2480 gr,és 44 centi.És képzeljétek az történt,hogy reggel kiengedték a kórházból a tesómat addig míg összeházasodnak a párjával,elötte nap mindent elintéztek,erre mikor vissza ért,elindultak a fájások.Este meg meglett a Marci,egézséges hála isten minden rendben ment.Köszi a sok érdeklődést és a válaszaitokat!Üdv:Szilvi
2010. júl. 7. 08:04
 19/22 anonim ***** válasza:

Gratula! Sok boldogságot! Nem is kicsi, így pikk-pakk hazamehetnek majd. :)

Első (néhány..)

2010. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gratulálunk:) Egy nap házassági évforduló és a baba szülinapja.Szép emlék lesz:))
2010. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!