Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most voltam dokinál és azt...

Most voltam dokinál és azt mondta hogy 2cmre már kivagyok nyitva. Szerdán leszek 37hetes. Szerintetek meddig húzom még?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
én igy voltam a 3-dik gyereknél.36 hetesen.38 hétbe szültem.
2010. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez jelenthet könnyű szülést vagy nincs összefüggés?
2010. jún. 28. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán ha nem is könnyűt de gyorsabb lefolyásut igen:-)
2010. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a 35. héttől nyíltam folyamatosan. 39.héten burkot repesztett a doki (vizsgálatra mentem csak) mert 3és fél ujjnyira nyitva voltam. Onnan 2 óra alatt lett meg a fiam.

Ahogy előttem írták, inkább megkönnyítheti a szülést, mert a tágulási folyamaton már szinte túl is leszel.

2010. jún. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.nem tudom van e összefüggés.de nekem 20 perc alatt megvolt.könnyü szülést és bodog babázást!!
2010. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és ha közben elmegy a nyákdugó is,mire számítsak?már alig várom,hogy megszülessen:)
2010. jún. 28. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Bárcsak én lennék már 37hetes.Nem akarnám már tovább húzni,az tuti.Ha akar jönni a baba,most már jöhet.Egyébként még így is túlhordhatod.Én is várom már,hogy legalább 36hetes legyek,mert nagyon félek,hogy hamarabb meglesz.Én 1ujjnyira vagyok nyitva,és 32hetes km vagyok.

2010. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!