Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki epidurális...

Szült valaki epidurális érzéstelenítéssel? Melyik kórházba alkalmazzák?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Keszthelyen szültem vele múlt ősszel.

Megváltás volt. Minimális, alig érezhető szúrás, és már múlt is el minden fájdalmam.

Minden túlzás nélkül, sírva tudtam volna fakadni örömömben.

2018. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és ezt kérni kell? Állami kórházban alkalmazzák? A varrás sem fáj utána?
2018. aug. 7. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. Debrecenben a Klinikán. 6 óra vajúdás után kértem, viszont utána is éreztem a fájásokat, de már gyengébben. Nekem a varrás még így is katasztrofális volt, fájdalmasabb volt, mint maga a szülés.
2018. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak féloldalra hatott. Császár lett végül; akkor is...
2018. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett kérni.
2018. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állami kórházakban csak ott tudjak alkalmazni ahol van hozza anesztes. Nálunk pl nincs így nincs lehetőség epiduralra. Kis kórházakban általában nem tudjak megoldani. Nagyokban meg vagy van rá lehetőség ha van szabad anesztes vagy épp műtőben vannak. Ezt a saját kórházakban érdeklődd meg.
2018. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó írja: aneszteziológus kell hozzá, ő szúrja be. Ezért van az, hogy nem mindenhol elérhető, mert nincs elég altatóorvos. Nagyobb helyeken jellemzően van, nálunk (vidéki klinika) egész biztosan. Lehet kérni, de van, hogy az orvos javasolja/ajánlja fel.
2018. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem az anesztes kötötte be, hanem a szülész orvosom. Ha elvégeznek egy kiegészítő képzést, akkor ők is beköthetik. Az enyémnek van ilyenje.
2018. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!