Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kiírthoz képest mikor...

A kiírthoz képest mikor szültetek, és hogyan kezdödött?

Figyelt kérdés

2018. júl. 30. 20:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38+2-re született, nst-re mentem, az rendben volt, az uh-n kiderült, hogy kevés a magzatvìz. Délben indìtottàk burokrepesztéssel, 1 óràn belül jöttek a fájások, 17.40-re kint volt a pici. Előtte még egy jóslófájásom sem volt.
2018. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41+3 napos voltam. Méhszájérlelő tablettával próbálták beindítani napokkal előtte nem hatott féltem,hogy nem indul be végül semmi fájással elfolyt a magzatvíz nem tágultam eléggé kaptam oxit 9 óra alatt fájásszünet nélkül,de meg lett a fiúnk hüvelyi úton.
2018. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az első 38+5-ön magzatvíz szivárgással kezdődött, a másodikat a kiírt napon oxitocinnal indították
2018. júl. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kerek 41. hétre született a lányom, indítani kellett.
2018. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kiírt dátum után egy nappal, elfolyt a magzatvíz.
2018. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

41+1


Hajnali 4-kor volt a 2. Fájásom

Az elsòt nem tudom, mert azt hittem csak kicsit fáj a hasam, visszaaludtam, azt álmondtam megjött 😂


Aztán elmentem tusolni, hogy tuti jósló.. (előtte nem volt még)


Körmötlakkoztam ( mert este nem tettem meg..) amig vártam, hogy mi lesz, elmúlt vagy sem..


Első gyerek, mindenhol azt mondták először ritkák lesznek..szoval hajnalban nem akartam bealudni..hasznosan töltsem..

De 10 p és jött..

A 2. 10 p után 8 percenként.. Nah ekkor hittem el..


Csak nekünk15 percesekkel kellett volna kórhazba indulni..( mert messze vokt, a mentő pedig nem a választottba vitt volna)


Mire a férjem felöltözött, addigra 5 percesek voltak..

2 percesekkel értünk be..

De már új fogtam vissza.. Próbáltam ellélegezni.

Magzatvíz szivargott amióta a kocsiba beszálltunk..

2018. júl. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40+5-re szültem, fájásokkal kezdődött este 8-kor. Hajnali 4-re meglett a kislányunk.
2018. aug. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!