Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szülök már, teljesen...

Mikor szülök már, teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés

40+1 hetes vagyok, már minden nap be kell menjek a kórházba ctg-re, ill. magzatvizet akarnak nézni, de a méhszájam még csak C2000-res, vagyis zárt.

Az a gond, hogy 1 hét múlva indítanak, és addig minden nap kocsikázunk a férjemmel, mert 30 km-re van a kórház.

Ez már kezd kicsit sok lenni..

Mit tudnék tenni, előbb ettem sok fahéjat, meg ma este megyünk sokat sétálni, de amúgy semmi jel nincs...


2010. jún. 12. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek mintha én írtam volna.. :) 40+1napos, 30 kilométer a kórház.. :) HOl laksz? :))) Sok fahéj? Milyen formában??? Ér valamit? hallottam a dinnyéről vörösborról. Mindkettővel most próbálkozok. És én nem gyötröm magam mert idáig csak azt értem el vele, hogy "kamufájásaim lettek" majd leálltak, és pedig rendszeresek voltak. Ennyit tudnék, hogy csak AZT csináld ami jól esik, "potyára" ne sétálj, mert csak elfáradsz és nem lesz erőd!!! Majd csak kibírjuk valahogy. Veled vagyok :)
2010. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Fahéjas vagyok:)

Egy tányér fahéjas rizst ettem, jó sok fahéjjal...(valamikor délután, és reggel 8-kor folyt el a magzatvíz)

2010. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Olvasom a fahejas tanacsokat....hat nemtudom...nem kotekedni akarok, csak en minden reggel cini-minit eszek reggelire (mar 2 eve tej nèlkul es igy varandosan nem is keveset) es a draga kisfiamnak esze agaban sincs kibujni :):) Azert szoritok neked, hatha nalad bevalik :) 40 hkm
2010. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én 8 nappal hordtam túl. és mindent de mindent csináltam már a 38.-héttől. tényleg mindent, de én azt mondom, hogy nem kell siettetni a szülést, majd eljön az ideje. Most enyhe hideg front lesz, lehet az segít. Elhiszem higyjétek el, h hőség van, és rossz, szenvedtek, de nem kell sietteni


2 gyerekes

2010. jún. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Na mizu? megszültél?? utolsó válaszoló
2010. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia

Igen aznap este 10-kor elfolyt a nagzatvízem és másnap 9:30-ra meglett a babám. 3600 gramm és 53 cm. Üdv

2010. jún. 19. 15:14
 17/19 anonim ***** válasza:

Jujj de jó, gratula! utolsó, és utolsó előtti voltam.


Sok boldogságot, és egészséget kívánok.

2010. jún. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a férje elé sétált a melóhelyére....

Szívből gratulálok!!!!Sok erőt,kitartást,egészséget és boldogságot kívánok!!!

Na ugye hogy minden jel nélkül jött ....:-))))

2010. jún. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! igen, tényleg semmi jele nem volt.
2010. jún. 21. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!