Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kell elkezdeni kenegetni...

Mikor kell elkezdeni kenegetni a mellbimbót védőkrémmel? Még szülés előtt?

Figyelt kérdés
Javasolnátok nekem melyiket érdemes venni, hallottam, hogy van olyan amit nem is kell lemosni. 34hkm
2010. jún. 4. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Garmastan a legjobb, de azt le kell mosni. Úgy emlékszem, hogy az aventet nem kell lemosni.

Ami nem jó, az a hámosító krém, mint pl a neogranormon, mert vastag "heget" csinál a bimbón, ami aztán könnyebben reped.

Én csak szülés után használtam. Az első igazi szopi után már ki is sebesedett, akkor vettem elő.

2010. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
medela pureLan. Nagyon jó, és gyorsan gyógyít. Ráérsz kenni az első szoptatás után, addig felesleges.
2010. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
DM-Babylove - nem kell lemosni. Ráérsz szülés után használni. Nekem nem is kellett, mert nem repedt a mellbimbóm, nem is fájt, pedig szopizott rendesen és sokat a babám.
2010. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyetlen egyszer kentem be garmastan-nal,de felesleges volt kidobni érte több mint 1000 Ft-ot.

majd ha kell tényleg, ráérsz beszerezni. ha első pár nap berepedezne megteszi bármilyen nem csípős krém addig, míg meg nem tudod venni!

2010. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem Aventot, és mellé használtam Bepantent! Egyiket sem kell lemosni, és én már szülés után elkezdtem kenegetni, mert az első nap sikerült a lányomnak vérhólyagot szívnia a mellbimbómra!
2010. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!