Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40hetes terhes vagyok,oktober...

40hetes terhes vagyok,oktober 19-re voltam kiírva,és már nagyon várom hogy meginduljon a szülés.Félek egy picit a meginditástól és attól hogy császárral lesz,árthat a babámnak?

Figyelt kérdés
Ugy néz ki hogy ha nem szülök meg hétfőn be kell feküdnöm. Mert 22hetesen majdnem elvetéltem és ezért összevarrták a méhszájat(1újnyira voltam nyitva és most is csak a belső nem..ezt38hetesen kiszedték,és azóta várok.Fejvégű a babám.És ma szeretkeztünk a párommal hátha magindul a szülés..lépcsőztem is 2nap felmentem a tizedikre.
2008. okt. 24. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia nekem meginditoták és burkot is repesztetek utána

végül császáros lett a babám ,egészséges a pindur .Ne izgulj minden rendben lesz ,(szertekezetek még hátha sikerül meg ülj egy kád jó meleg vízbe és lépcsöz még) csak azért írom ,hogy hátha magátol el indulna.A eginditást nálam egy vízsgálatal indult utána infuzio aztán kézzel tgitot a dokim és utána repesztet ,és mivel nagyon föltekerte magát a köldökzsínora nem birt kibujni igy meg császároztak a végén, nem volt kellemes de tul vagyok rajta és a babám mindenért kárpotolt .Természetes szülést

2008. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is be kellett indítani a szülést. Infúzión kaptam oxitocint, burkot repesztettek, aztán jöttek a fájások, de rendszertelenül. Mivel semmit nem tágultam ezek után sem, császárral kellett szülnöm. Annyira felkészültem a természetes szülésre, 9 hónapon át jógáztam, málnalevél teát ittam, és a 36. héttől minden nap gátmasszázst végeztem. Elég csalódott voltam, hogy császár lett, de arra gondoltam, hogy abban a szituációban az volt a legjobb a babámnak. A műtét gyorsan megvolt, a babámat miután ellátták ugyanúgy behozták hozzám, mint a természetesen szülőknek. És ami a legfontosabb, hogy egészséges a baba. Kívánom Neked, hogy sikerüljön természetes úton szülnöd, de ha véletlenül nem így lesz, akkor se ijedj meg. A lényeg a végeredmény: egy gyönyörű, egészséges baba.
2008. okt. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem kedden akarták a szülést megindítani és hétfőn éjjel megindult magától.A szülésznőm aszt mondta,hogy sokkal jobb ez így, 3óra alatt meglett a bébi.Gyönyörű kislány.Drukkolok,hogy minden rendbe legyen.
2008. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én túlhordtam a babámat 8 nappal és a végén meginditották 18.án zselével de sajna nem jött össze semit sem tágultam.Vasárnap reggel kor a CTGm nem lett jó és leküldtek a szülöszobára ott voltak már kissebb fájásaim de még mindig nem táultam.Kaptam megint zselét attol szüken egy ujnyira kitágultam de az semmit sem ért.Utána megrepesztették a burkot hátha jobban beindul valami...de akkor látta az orvos hogy a baba belekakiklt a magzatvízbe.Azonnali császár lett.De jobb is talán igy.Semmi baja nem lett a picinek!

6 napos kislány anyukája

2008. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!