Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A derékból a combok felé...

A derékból a combok felé kisugárzó enyhe fájdalom jelentheti a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
36 hetem töltöm, és a derekam fájdogál, és a combjaimba sugárzik ez a fájdalom!És ma elég sűrűn keményedtem, de a babám ugyanolyan aktívan mozog mint máskor!
2010. máj. 25. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
inkább a jóslófájások jelzik a szülés közeledtét...
2010. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az időt érzed...nekem is volt ilyen a szülés előtt, csak akkor a hó jött...olyan szinten fájt a csontom,hogy azthittem menten csontból szülöm meg a gyereket.


ne félj, 36. héten nem bújik ki a baba:)legalábbis a tiéd nem:D

2010. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem aggódom, mert már túl vagyok egy szülésen, de akkor egész más volt!! Semmi előjel nélkül elfolyt a magzatvizem egyik éjjel, a 38. héten!Semmi ilyen fájdalmaim nem voltak mint most, és ráadásul egész nap émelygek is!!Itthon felvagyunk készülve már ha jönne, így azzal nincs probléma!Kíváncsian állok az éjszaka elé!
2010. máj. 25. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ez vigasztal,én is így vagyok/voltam a 2.babámmal.már vagy 1hónapja küzdök mindenféle jóslókkal.Néha annyira fáj a szeméremcsontom,a combjaim belső fele,a derekam....és ma is pl folyamatosan nagyon erős hányingerrel küzdök.És mondanom sem kell már 40+1hetes vagyok,és nagyon türelmetlenül várom a fiam-de csak nem akar kibújni.

igaz az 1.t is 3nappal a kiírás után szültem meg.

2010. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pont tegnap olvastam ilyen tünetről. A könyv azt írta, hogy a baba készülődik megszületni, leszáll, ezért nyomhat néha olyan ideget is, ami pont ezt a tünetet produkálja.
2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Ez eszembe esem jutott, pedig én is olvastam ilyet a múltkor!(Amiről az utolsó írt)

Előttinek , pedig remélem én nem húzom a 40. ig, mert már nagyon szeretném ha túl lennék rajta.az első nekem lány, de ő most kisfiú lesz, és igaz a mondás hogy minden terhesség más!! Minden napom, és minden érzésem egész más, azért vagyok bizonytalan!

2010. máj. 25. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szülést az jelezte, hogy elmúltak a jóslóim, és picit húzódott a köldökömnél, úgy mintha a bőrt nyújtanád.

Nekem a 34.héttől olyan jóslóim voltak, hogy párszor azt hittem le kell szálnom a kórháznál hazafelé menet, mert szülés lesz belőle...

2010. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem már hetek óta nagyon húzódik a köldökömnél, mert nagyon vékony voltam mikor terhes lettem, és nagy hasam lett, (mégsem repedtem sehol) és már nem nagyon férek a bőrömbe!!
2010. máj. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!