Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után sarjszövet a...

Szülés után sarjszövet a gátmetszésnél? Másnál is volt ilyen? Elég rá az ecsetelés?

Figyelt kérdés
A héten leecsetelte a nőgyógyász, jövő héten kell 1x visszamennem, és kész. Tényleg segíthet ha csak 2x leecseteli? Másnak mit csináltak vele?
2010. máj. 25. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez attól függ, mekkora és milyen alakú.

Én is jártam ecsetelésre, de nem használt.

A dokim "természetesség párti", azt mondta, ne bolygassuk, majd a "rendelteltetésszerű használat" során eltávozik magától. Hát nem távozott. 8 hónapos volt a babám, amikor visszamentem hozzá, és megmondtam, csináljon vele valamit, mert zavar az együttléteknél, és nem bírom tovább. Akkor azt mondta, megnézi, és eldöntjük, hogy elköti egy szállal, vagy levágja, de akkor újra varrni kell. Csakhogy a vizsgálat során félig leszakadt, és ő egy pillanat alatt döntve "letépte" az egészet. Hát mit mondjak, nem volt kellemes, de utána nagyon hamar begyógyult és eltűnt. Azóta már szültem még egyet, nem lett utána semmi gond vele...

2010. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az van a papíromon, hogy: lencsényi sarjszövet. Neked mekkora volt? Egy kis darab korábban már kiesett.
2010. máj. 25. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
nekem is volt, a lápiszolás nem segített. de egy másik doki 1x ecsetelt és elég volt, pedig több volt és borsónyi
2010. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

kb 1,5 centi hosszú volt, és talán 4-5 milliméteren kapcsolódott. (Nekem a papírjaimra ezt nem írták rá. :o)

2010. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy néz ki??
2010. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha tőlem kérdezted, lógó húscafat, jobban ezt nem lehet leírni...
2010. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet nekem is olyanom van..bár már látta nőgyógyász,de semmit nem mondott,nekem a hüvelyemnél lent van,igaz én szakadtam rendesen...
2010. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szakadtam, mert sürgősségi gátmetszést csináltak, a babámnak lelassult a szíve, azért kellett, hogy gyorsan kijöjjön. (26 óra vajúdás után) És az tovább is szakadt.... :o(

Ami mondjuk még lehet, hogy a szűzhártyád lifegő darabja van ott, nekem az is van :o) teljesen lepadlóztam, hogy hogyhogy addig nem látszott, de a dokim mondta, hogy átrendeződnek a dolgok szülés után rendesen odalent, így lehet, hogy addig rejtve volt.

MInket ez viszont nem zavar, maximum esztétikai kérdést lehetne belőle csinálni, de hála Istennek férjem biológus, így tisztában van a dolgokkal, és teljesen természetesen kezeli ezt.

El kell menned a dokihoz, és "rámutatni", hogy mondja meg, mi az, és hogy mit lehet/kell vele kezdeni, illetve, hogy okoz-e Neked fájdalmat stb.

Legjobbakat!

2010. máj. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon jó kérdés én is feltehettem volna :-) mostmár tudom mi az az izé odalent nekem... 5 hónapja szültem, a doki szerint minden rendben van, nekem nem mondott se ecsetelést, se semmit hogy kéne vele csinálni. én sokáig nem is tudtam hogy ott van, a férjem világosított fel. Azóta tudom h ez érzékeny együttléteknél.
2010. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!