Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Segített nektek ez a homeós...

Segített nektek ez a homeós bogyó a szülésnél?

Figyelt kérdés

Cimicifuga racemosa 9 CH

Caulophyllum talicthroides 5 CH


2010. máj. 23. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy ez segített-e vagy amúgy is könnyen szültem volna nem tudom, de burokrepesztéstől (indították túlhordás miatt, mást nem kaptam) számítva 4 óra alatt meglett a kisfiam. Én végig szedtem a 36.héttől és a vajúdás alatt is fél óránként. A CH-ra már nem emlékszem sajnos, hogy melyik volt.
2010. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem, szinte vajúdás nélkül kitágultam. De nem tudom, hogy anélkül mi lett volna. 1,5 óra alatt megszültem 4,39 kg gyerek lett gátvédelemmel. Igaz, második gyerek. Az elsővel is könnyen tágultam, ott 4 óra volt, de az sokkal jobban fájt.
2010. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tágultam ki, ezért császár lett és beindult a szülés a 38. héten. Így utólag lelkiismeret furdalásom van, hogy nem-e a bogyóktól nem szültem időben és hüvelyi úton.
2010. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom milyen homeós bogyót kaptam szülés alatt de 10 percenként kaptam 2félét. 8okr vettek fel a szülészetre,elküldtek zuhanyozni,majd NST. De közben kaptam az NST alatt a bogyókat. 9kor beért a dokim,addig kint ültem a párommal s anyuval 10percet. S utána 10kor metnünk be a szülőszobára s délre meglett a baba.Első baba tehát szerintem segitett. Gyorsan meglett:)
2010. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is felkészültem mindenféle csodaszerrel, hogy majd szedem, könnyebb lesz, hamarabb tágulok, stb. Bontatlanul van a szekrényben, 4 hónapos a lányom. Nem az lesz a legfőbb elfoglaltságod, hogy adagolgasd, szopogasd. Annyira zajlottak az események, hogy el is felejtettem.
2010. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Az első szülésem 15 órán át tartott,így most megfogadtam bármi is legyen mindent megteszek hogy ez most rövidebb legyen!!Bőven lett volna időm akkor bogyókat szedni!Örökkévalóságnak tűnt!
2010. máj. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!