Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A székesfehérvári kórházban...

A székesfehérvári kórházban tényleg nem kérnek friss házassági anyakönyvi kivonat, ha a házasságkötés székesfehérváron történt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy friss ? Az eredetit kérik ,mindegy hogy milyen régi .
2010. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tavaly szept-ben szültem, de nem kellett "friss" (régen ugyanis olyat kértek, ami 3 hónapnál nem régebbi- ki kellett kérni az önkormányzatnál az igazolást) teljesen mindegy hol volt a házasságkötés
2010. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem Fehérváron esküdtünk de ott szültem és csupán csak az eredetit kérik, nincs szó arról hogy friss vagy régebbi. AZ nem számít.
2010. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igen.. arra gondoltam.. h régen kellett 300 napnál nem régebbi :)
2010. máj. 18. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A helyi anyakönyvvezetőnk épp tegnap hívta fel a fehérváriakat, hogy most mi van, mert én 1 hónapnál nem régebbi kivonatért mentem a Hivatalba... Erre azt válaszolták Fváron, hogy kérik a frisset, de ha valaki nem visz, akkor sincs baj, jó az eredeti, mert a törvényben már nem szerepel, hogy ne lenne jó... Nesze semmi, fogd meg jól... :S Én megigényeltem a házasságkötés helyéről levélben, ha szülésig ideér, akkor jó, ha nem, akkor is. :))

38 hetes km

2010. máj. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!