Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bevált valakinek a lépcsőzés?...

Bevált valakinek a lépcsőzés? Mennyit kéne lépcsőznöm? A védőnőm javaslatára (mert neki bejött) délelőtt felmásztam a 8. emeletig, hátha használ és úgy dönt végre a bébi, hogy megismerkedik a külvilággal.

Figyelt kérdés
Én egyenlőre csak annyit érzek hogy kiköpöm a tüdőm, de nem a babát. :o)
2008. okt. 14. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, szerintem ez hülyeség! Én is már kipróbáltam mindent (fűszeres vagy sok kaja, ananász, forró fürdő, eszem a homeós bogyókat, málnalevéltea, sok séta, stb.) és még mindig egyben vagyunk! Ha akar kijön...

41 hetes mami

Ui.: Sokan ajánlják a szexet, de az én páromat nem tudom rávenni!! "Benned van egy baba, ez így nem megy!!" :-)

2008. okt. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mintha csak magamat hallgatnám. Kezet foghatunk! Hát azért köszi. :o))
2008. okt. 14. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem vált be. Hiába mondtam az NST-n, hogy nagy lesz a baba /az utolsó hónapokban már azért sejthető a méretek alapján/ és már nem fér úgy el. A frászt hozták rám a nővérkék is, a picikém is. A lépcsőzés sem segített. Végül 1-2 vizsgálat után kiderült, hogy minden OK.
2008. okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Egész pontosan az orgazmus ami segithet. Minél több... Az Urak kényeztethetnek máshogy is... Sok sikert!
2008. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én 39 hetes terhes vagyok és nehéz terhesség van a hátam mögött. Ezzel csak azt akartam alátámasztani, hogy szeretném már ha kint lenne a kis hercegnőnk! Tehát mi a 4.en lakunk, lift nélküli házban. Lépcsőzhetek én akármennyit, hát ez nem jött be!

Itt olvastam, hogy a szex és a sperma "jótékony"-an hat. Nos nálunk ez sem jött be.

Továbbá sem a málnalevél tea, sem a homeós bogyók.

További ötleteket én is szívesen vennék.


Minden jót, és könnyű szülést!

2008. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is túlhordtam 8 napot, pakoltam, dobozokat emelgettem, rámoltam, de nem jött be:)

A szex és a forró fürdő viszont igen.

Vettem egy jó meleg fürdőt, és már az ágyig alig bírtam átmenni, aztán óránként jöttek a fájások és délutánra meglett a lányom

2008. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Úgy hallottam a mell izgatása is igen jó!Állítólag oxitocin termelődik azt meg tudjuk,hogy beindítja!De ez nem 100%-os ötlet.A lépcsőzés szerintem csak abban használ,hogy talán könnyebb lesz szülni,ugyanis az izmok megerősödnek és erősebben tudsz nyomni.De a szülést nem igen indítja be.Embere válogatja!
2008. okt. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszokat! Viszont ma voltam dokinál és kikértem a véleményét: " Nem szabad lépcsőzni, mert azzal csak azt érem el, hogy nem jut a baba oxigénhez!" Kicsit megijesztett, úgyhogy inkább nem kisérletezem.
2008. okt. 15. 11:50
 9/9 anonim ***** válasza:
No, én a kórházban két teljes napon keresztül lépcsőztem a 8.-ra fel, alagsorba le. Naponta vagy 25-ször, meg a folyosókat is végigjártam, de annyi lett a végeredmény, hogy megfájdult a talpam. :D
2008. okt. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!