Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor szokás...

Szülés után mikor szokás odaadni a pénzt a dokinak, sz szülésznőnek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha megoldható, akkor hazajövetel után vigye be a párod, mikor mindketten bent vannak a kórházban. Ha nem, akkor lehet a dokinak a 6 hetes kontrollnál adni, de a szülésznővel már ott nem talizol. Ha egyik sem működik akkor a kórházi tartózkodás alatt.
2010. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a varratszedésnél adtam.
2010. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én mikor jöttünk haza a kórházból :-)
2010. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Program császár miatt nem volt választott szülésznőm,csak orvosom.Hazajövetelkor adtam pénzt a dokimnak az irodájában.
2010. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem szültem, 4 hét múlva fogok, programozott császárral. De amikor jövök haza a kórházból, akkor fogom a hálapénzt odaadni az orvosnak. Szülésznőt nem fogadok.
2010. máj. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi mindkét alkalommal rögtön a szülés után közvetlen a szülőszobán adtuk oda nekik.
2010. máj. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a szülés után adtuk rögtön oda pontosabban a férjem mert miután engem összevarrt a doki ő beszélt vele és akkor megköszöntük neki.A szülésznőnek is a szülés után rögtön odaadtuk.Még a csecsemősöknek kellett adni úgy hogy amikor a babát vittük haza és beadtuk a ruháit a borítékot is közé tettük.A nővérkéknek meg kávé,tea és édességes csomagot adtam.
2010. máj. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor ott volt a párom, szóltunk a dokinak is és a szülésznőnek is, hogy amint idejük engedi, legyenek szívesek bejönni a szobába. És együtt adtuk oda a párommal, de mi diszkréten csomagoltuk, a dokinak egy üveg bor mellé a borostasakba rejtettük, a szülésznőnek pedig egy csokor virágba tettük a borítékot. :)
2010. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!