Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magánorvos vagy az ügyeletes?...

Magánorvos vagy az ügyeletes? Többi lent.

Figyelt kérdés

Bocsánat, kicsit hosszú lesz. Vacilálok, és a következő érvek jutottak eszembe. Kérlek, ha tudtok még, irjátok ide.

A magán nekem kényelmesebb lenne, ha pl

- nem négy ágyas lenne a szoba

- apuka is bejöhetne

- még közelebb is lenne helyileg

- a körzeti elég igénytelen hely

A saját vagy kettes szoba azért is lenne jobb, mert a körzeti helyen rengeteg a roma, a soknál is több, és gondoljatok bunkónak, de nem szeretnék egy tömött szobában az egyetlen hófehérke lenni.

Ismerősöm friss tapasztalata szerint nagyon durván lopnak, rájárnak máséra.

Tudom, ez nem sok érv, és azt a pénzt költhetnénk a babára is..

Nagyon önző lennék, ha ezt választom?

Van rá pénzünk, de pontos árat nem is tudok. Ez csak a szülésre vonatkozna, kezelésekre nem.



2017. márc. 14. 19:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hog magándokid van, nem százszázalékos garancia arra, hogy magánszobát kapj. Az csak akkor járható út, ha épp szabad. Meg amúgy is fizetni kell érte, kb 10-12.000/éj
2017. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem maganorvos vagy ügyeletes kérdés, hanem magankorhaz, vagy állami.
2017. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Előttem már írták, neked ezek szerint nem magánorvosra hanem magánkórházra vagy az állami kórházakban igénybevehető vip (fizetős) szobára van szükséged.
2017. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

En vip szobát akarok, ha lesz hely úgyis megkapom, ha nem lesz hely meg az osztályvezető is lehet a dokim, úgyse raknak ki senkit miattam.

Első genetikai UH-t kombinált teszt formájában csináltattam meg, ott megkérdeztem a genetikust, hogy esetleg a második genetikai UH-t is lehet-e, úgyhogy az is ott lett meg. Szóval a nagy UH-k nem 2 perces hanyag UH-k voltak, nekem ez nagyon fontos volt.

Első szülésnél az orvosom munkája kb 5 perc volt, mert a többi résznél nem volt ott, ehhez képest borzasztó drága volt. Ebből én nem kérek mégegyszer. Most ügyeletesnél akarok szülni. Igaz akkor intézett nekem elviselhető szobát, de most meg ha egy hétig vagyok vip szobában is olcsóbban megúszom, mintha fogadnék orvost a szüléshez.

Szóval én az ügyeletes mellett tettem le a voksom, az indokaidat 100%-ban átérzem, de van még jobb megoldás a szoba ügyre.

2017. márc. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nalunk eleve 2 agyas szobak vannak.

Roma itt is van boven,de ezt megoldjak az osztalyon.magyar melle magyar,roma melle roma megy.3x szultem,egyszer sem hallottam vegyesparosrol.

Egy eve a 3. Gyereknel a terhesseg alatt megismerkedtem egy anyukaval.o is a 3.at varta,jo baratnok lettunk,es mikor kiderult,hogy egy napra raktak az orvosaink program csaszarra,megkertuk oket,hogy had legyunk egy szobaban.igy is lett.

Szerintem ha ki tudjatok fizetni,es te ugy erezned magad jobban,akkor menj maganba.

2017. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy működik, hogy ha szabad a vip szoba akkor megkapod , mikor szülsz. Ha nem akkor a normál 4 ágyas szobában leszel. De arra figyelnek, hogy pl. egy szobában vannak a császárosok, külön a magyar nők és külön szobában a roma asszonyok, lányok. Ráadásul az osztály 2 külön végében, nem is egymás melletti szoba. Pedig ez egy kisvárosi kórház. És itt is vannak bőven romák.
2017. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott az egy illetve kétágyas szobát elsősorban azok kapták akiknek volt fogadott orvosuk, ha volt hely, ezt is nézték. Én 2x szültem ugyanannál a figadott orvosnál és nem bántam meg!
2017. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálunk tök mindegy, van-e fogadott orvosod, vagy se, az egyágyas szobák csak bizonyos dokik kismamáinak vannak fenntartva. Főorvos, meg egyéb fejesek.
2017. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy 1-2 ágyast csak fogadott dokival kapnak meg, fizetősek ezek a szobák? Csak kíváncsi vagyok.
2017. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen utolsó, kb 12 ezer/éjszaka.
2017. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!