Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2 hetesen kivihetem a babámat...

2 hetesen kivihetem a babámat sétálni?

Figyelt kérdés
jövöhét szerdén leszünk 2 hetesek és mennünk kell a védönöhöz ami kb negyed ora gyalog. szoktassam addig is a levegöhöz és hogyan?vagy menjünk autoval?
2008. okt. 10. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már az első héten kivittem a babót...kb 10 percre.nyugottan szoktasd hozzá te is.mi most vagyunk 3 hetesek és 1 1és fél orákat kint vagyunk...Csak tőmegbe ne vidd....csak séta.
2008. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kiviheted. Jól fog esni neki. Főleg most, olyan szép idő van... :)
2008. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vidd ki. Csak ködös, vagy szeles időben nem ajánlott kivinni a kicsit. Ha nagyon hozzá akarod szokatni a friss levegőhöz, fokozatosan, egyre hosszabb időre nyisd ki egy kicsit az ablakot a szobájában.


Amúgy meg, akinek nincs kocsija, az meg mindenkébb gyalog viszi...Ne aggódj, nem lesz semmi baja, csak kerüld a zsúfolt helyeket, és öltöztesd időjárásnak megfelelően, vagyis se túl melegen, se túl hidegen, max egy réteggel több ruhát adj rá, mint ami rajtad is van. A túlöltöztetett gyerek sokkal hamarabb megfázik, mint az alulöltöztetett, merthogy le van izzadva, és megcsapja a levegő

2008. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Használjátok ki ezt a gyönyörű időt! A babádnak és Neked is csak jót tesz!!
2008. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!