Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben tároljam, és vigyem be...

Miben tároljam, és vigyem be a kórházba a már sterilizált mellszívót? Mik azok a dolgok amik nektek fölöslegesek voltak, illetve nagyon hiányoztak a kórházban?

Figyelt kérdés
A kórházba szeretném bervinni, szülés utánra, de nagyon görcsös vagyok az ilyen dolgokban, hogy elég higiénikusan tárolok-e babacuccokat! Ezenkívül még az aproblémám, hogy rengeteg a cuccom, és még így is kevésnek érzem a kórházi listákat olvasva. Mik azok a dolgok, amik fölöslegesnek bizonyultak nektek, illetve nagyon hiányoztak a kórházban? Milyen pót-kaját érdemes vinni ami tápláló is, ha mondjuk nincs hűtő?
2008. okt. 9. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mellszívót én úgy szoktam vinni, ha megyünk valamibe, hogy belecsomagolom egy tiszta textilpelusba és úgy teszem a táskába/szatyorba.

Hálóingeket, bugyikat, szopis melltartót, törülközőket, tisztálkodási dolgokat, papucsot, betétet mindenképp vigyél.

Ennivalónak én kekszeket vittem (tudom nem túl tápláló, de a szülés után én nem nagyon bírtam enni olyan fáradt voltam) + ásványvizet, gyümölcslevet. Aztán a párod vagy anyukád tud neked bevinni főtt ételt vagy szendvicset, ha már meglesz a baba.

Könnyű szülést!

2008. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi:

valamibe = valahová

2008. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Az iratokon kívül én,köntöst,papucsot,pipere cuccot,bugyit,törülközőt,zoknit!,textilpelust,betétet,hálóinget(pizsi),poharat,evőeszközt és textilpelust pakoltam be,ill.cukorkát, csokit és majd inni.Ja,és persze mobil!Ezen felül amit kér esetleg a kórház.Ahol én szülök,ott kell a babának vinni pl.pelust.Ha a párod bemegy érdemes neki is vinni enni-inni,fényképezőgépet.Mellszívom nincs,de szerintem ha betekered egy textilpelusba és egy tiszta szatyorba teszed nem lesz baja és általában a kórházban sterilizálják,ha kéred.

Ne aggódd túl a higéniát,mert a későbbiekben bele fogsz örülni és a gyerek immunrendeszerének is ki kell majd fejlődnie.(persze a normális odafigyelésre gondolok,természetesen az muszály)

Jó babavárást.Remélem tudtam segíteni.39.hetes pocis

2008. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,őrülni
2008. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!