Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ÁEK-ben, Dr. Turi Zsuzsanná...

Az ÁEK-ben, Dr. Turi Zsuzsannánál mennyibe kerül a szülés? Ti mennyit adtatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a Mávba szültem,de nem nála 1 éve,és 60at adtam a dokimnak igaz fogadott doki volt.

1 hét múlva várom a második babát,de sajnos anyagi körülményeink miatt most csak 30-40et fogok tudni adni,igaz a dokimnak nincs kikötött tarifája,adsz amennyit tudsz.Kérdezd meg adokinőt van e tarifa,meg szokták mondani,jobb ezt már az elején tisztázni...vagy a magánrendelésén kérdezz meg másokat ők mit tudnak ez ügyben.

Én nagyon megvagyok elégedve a dokimmal 9000/alkalom a díjja,adnék neki szüléskor is többet de számomra fontosabb hogy itthon meglegyen mindenea kicsinek mire érkezik.Na meg úgysem fog odamenni hozzád ha nincs fix ár nála hogy ez kevés pótold ki valamennyivel.....Ez egy plussz pénz neki megköszöni,és elakja legyen az bármekkora összeg,ha elfogadja még egy rossz arcmozdulata sem lehet:-))))

Kérdezd meg a dokinőt nála v

2010. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!