Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most szültem és szülés után...

Most szültem és szülés után mikor áttoltak a kórterembe egyedül zuhanyoztam le és elestem! Elszakadhatott a gátsebnél a varrat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem a nővéreket kérdezed akkor meg?

Ha nem vérzel, nincs baj. Nézesd meg azért, nehogy később gyógyuljon,v gy begyullajdon!! De nem hiszem, hgy gond lenne.

2008. okt. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem menj és keress egy orvost.Így látatlanba senki nem tud segíteni.Természetesen megvan rá az esély,hogy elszakadt a varratod.
2008. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
talán azért,mert nem mostan erre a percre értem a szülést,hanem pár nappal ezelőtt!
2008. okt. 8. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hazaküldés előtt nem vizsgáltak meg? Gondolom ha elszakadt volna, csak észreveszik. De ha nem vagy benne biztos, keresd fel a dokidat.
2008. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Akor azt írd! Mert ebből az jött le, hogy kb 2 perce történt mindez.

Hazajön a férjed, vagy valaki, nézesd meg vele, vagy fogj egy türköt és nézd meg, hogy szétnyilt-e.

És ha gyanús, gyorsan menj dokihoz

2008. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vizsgáltak meg,mert potyogó varratok vannak!
2008. okt. 8. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!