Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » II. nőin szült kismamák! Volt...

II. nőin szült kismamák! Volt szülésznőtök? Ha igen ajánlanátok valakit?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, ha volt, akkor ez miben segített benneteket, mennyit volt veletek, partner volt-e esetleges gátvédelemmel történő szülésnél..stb.
2010. máj. 2. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szióka!

Én két éve szültem ott a fiamat és nem volt fogadott szülésznőm,csak orvosom.De nagyon szerencsésnek mondhatom magam mert egy nagyon profi(Zsoldosné Eta)szülésznő volt az ügyeletes!Szinte végig velem volt,néha ugyan kiment 1-2 percre,és folyamatosan mondta,hogy mit hogyan csináljak.Sikerült gátvédelmet alkalmaznia,pedig nem is kértem,de egy áldás volt azzal szülni.(az első fiamat gátmetszéssel szültem)Most 2 hónap múlva szülök,és őt kértem fel hogy vállalja el a szülésemet.Én úgy gondolom,hogy majdnem fontosabb mint ha valaki nődokit fogad fel,hiszen ha nincs semmi komplikáció(és miért lenne?)akkor a doki "csak"ott van!De a dokidat is megkérdezheted,hogy ő kit javasol?

2010. máj. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!