Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már tegnap óta fáj a derekam...

Már tegnap óta fáj a derekam néha erősebben néha gyengébben. Ez lehet szülés elöjele?

Figyelt kérdés
Belenyilal a derekamba és a hasam is idöközönként fáj.Eddig a terhességem alatt nem volt semmi problémám.De ez most nagyon ijesztö! Hasmenésem is van. Segitsetek! 35 hetes vagyok
2008. okt. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a 40. hétben vagyok, és mikor elkezdett fájni, úgy egy hete, én is megörültem, h lassan szülök. De nem...Reméljük, neked sem jön ilyen korán a babád.
2008. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg akármi lehet.

Mindenkinél máshogy indul, sajnos nincs tuti jele. (A hasmenést már sokan írták kezdetnél.) Ne aggódj, tudni fogod, mikor itt az ideje.

Addig meg pihenj. A derekad eddig is extra terhelésnek volt kitéve, és még egy ideig lesz is. Az a legfontosabb, hogy próbálj meg lazítani! Hallgass valami kellemes zenét, relaxálj, menj ki a napra.

De ha az megnyugtat, akkor egyeztess a dokiddal egy időpontot.


Ha pedig itt az idő, akkor nagyon kellemes és szép szülést! Életed egyik legnagyobb élménye előtt állsz, figyelj minden pillanatára!

2008. okt. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok a 39. hétben,és igencsak vannak josló fájásaim,derékfájás,meg a hasam alatt,ilyen menzesz szerű görcsök,azt hittem,hogy megyünk szülni mert nem akartak elmulni. de nem,voltam dokinál és még zárt a méhszájam. ez volt multhéten. azóta is voltak fájásaim,de még mindig itthon vagyok. holnap megyek dokihoz,remélem már tágultam valamennyire,ugyanis már nagyon várjuk a kis babócánkat. ugyhogy nálam sajnos semmit nem jelentett.
2008. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én most vagyok a 36 hétbe és ugy szintén nagyon fáj a derekam de egyre jobban,azt mondta az orvos ,hogy bár mrlyik nap meg szülhetek ,mert nagy a baba is és addig is pihenjek sokat.Jo baba várást és könnyü szülést!!!
2008. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!