Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ezt hogy értsem?

Szerintetek ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés
Terhesség vége fele járok.Minden hónapban magán dokihoz mentem.A szülésre nem kértem fel,vagyis császárra,sajnos az lesz.Legközelebb már a kórházba kell mennem.Itt megadott egy dátumot mikor menjek,mert akkor lesz benn.Már ez is rendes tőle.Majd mondta megbeszéljük és meg is csinálja a császárt.Szerintetek szó nélkül azt hiszi ,hogy felfogattam,vagy csak rendes(mert az)?Nyilván majd muszáj lesz rákérdeznem,de az még 2 hét,csak most ezen jár az agyam.
2016. okt. 25. 13:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Utólag akkor meg kellett volna kérdezni,csak váratlanul ért és természetesen örültem neki.Utána gondolkodtam el ezen.
2016. okt. 25. 13:27
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
ezt nem értem, magándokihoz jársz, mégis programozott császárod lesz és úgy gondolod majd aki épp benn van, az csinálja? Vagy hogy? Persze hogy azt hiszi, hogy "felfogadtad"...
2016. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy azt hiszi, hogy felfogadtad. Én járok hozzá magánba, terhesen és egyébként is, szüléshez fel sem "kértem" külön, ez annyira adja magát.
2016. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nahát,hány nőt lát el az ügyeletes!Miért ez talán ennyire lehetetlen dolog,hogy egy másik orvos is megműthet?
2016. okt. 25. 13:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinten is azt hiszi. Hozzá jársz. Nyilván ha nem lenne jó akkor nem mennél hozzá. Amúgy meg a szerintem császárnál jobb a fogadott doki akit ismersz. Ne egy ismeretlen épp ügyeletes vágjon majd fel.

Legközelebb kérdezz rá, nem ciki

2016. okt. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Valóban úgy gondolja, hogy felfogadtad! Az enyém sem kérdezett.. Bár nálunk egyértelmű volt, hogy megfogadom őt:)
2016. okt. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy azt hiszi.

Konkrétan az én dokim a szülés napjàn mondta reggel hogy ő megy haza,mert nem konkretizàltuk le, hogy nàla szülök.( előbb jött a baba,azt hittem bőven van időm erre) Hiàba jàrtam hozzà jó dràga pénzért.


Baràtnőm ìgy volt, mint Te, a doki szó nélkülondta, hogy levezeti a szülést. Amikor ràkérdezett, hogy rendben doki és akkor mibe kerül, azt mondta neki az orvos, hogy aki hozzà jàr terhesgondozàsra magànrendelésre, annak egyértelműen levezeti a szülését és mindezt ingyen.


Szóval marad a megkérdezed dolog, mert hiàba ìrjàk sokan, hogy tuti azt hiszi...egyàltalàn nem biztos.

2016. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen azt hiszi, a viselkedéseddel erre utaltál.
2016. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kolléganőm szinten maganba jár gondozásra és az magába foglalja nála a szülés levezetését is. Uh én megkérdezném.

Sztem nem egyértelmű.

2016. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!