Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetesen normális, hogy nem...

39 hetesen normális, hogy nem érzem magam felkészültnek a szülésre?

Figyelt kérdés
Jövő csütörtökre vagyok kiírva, mégis olyan távolinak érzem magamtól a szülést. Tudom, hogy bármikor beindulhat, de ha mondjuk ma beindulna, szerintem pánikba esnék. Nem izgulok miatta, hanem egyszerűen nem tudom érzelmileg felfogni(agyban persze tudom), hogy már itt tartok és nemsokára a kezemben lesz a baba. Szerintetek baj van velem?
2010. ápr. 20. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én vasárnapra vagyok kiírva, de én sem érzem azt, hogy fel lennék készülve. Én is attól félek, hogy pánikba esem, ha elkezdődik és nem tudom, hogy mit csináljak. Nagyon rossz ez a bizonytalanság, hogy nem tudom, mikor is fog beindulni a szülés. Mondjuk nem hinném, hogy erre fel lehet készülni! Pláne első babánál, amikor nem tudjuk, hogy pontosan mi is vár ránk!

Türelmes várakozást és könnyű szülést kívánok!

2010. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én számból hangzana a kérdés!!pont ma gondolkodtam azon,hogy feltegyek-e ilyen kérdést itt?Többnyire olyanokat olvasok itt,akik már azt sem bánnák,ha előbb jönne a baba,én meg hülyén érzem magam,mert azt se bánnám,ha még egy hónap hátra lenne!Úgy érzem a kilenc hónap két hónap alatt telt le,és még nem állok készen!Nem tudom felfogni,hogy akár ma este a szülőágyon lehetek..Ja,én vasárnapra vagyok kiírva..
2010. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, bennem is ez az érzés uralkodik. A párom minden nap mondogatja, hogy menjünk már szülni! Én meg minden nap azt mondom, csak még ennyit vagy annyit bírjon ki, mert még szeretném ezt vagy azt megcsinálni, kivasalni, de ezek csak kifogások. Nem vagyok kész rá. De örülök, hogy nem vagyok vele egyedül. :)
2010. ápr. 21. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!