Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki veszélyeztetett terhes...

Aki veszélyeztetett terhes illetve magas rizikóju a terhessége kihúzhatja a 40. hétig vagy elöbb várható a baba?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal voltam veszélyeztetett. 39+3-ra született, sürgősségi császárral. Majdnem kihúzta végig.
2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az attol fugg miert veszelyeztetett.

En az elozo ket csaszar miatt voltam.olyan 35hetes voltam kb. Mikor megbeszeltuk,hogy nem varunk tovabb a 39. Hetnel.kesobb pontositottunk 38+4re.ebbe kozrejatszott a nagyok tavaszi szunete,a husvet,az orvosom "babonaja".

A vege fele mar nagyon sokat fajt a hasam alja,a mutet kozben kiderult,hogy a hegem nagyon nagyon vekony volt mar.jo dontes volt nem kivarni a 40hetet.

2016. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12 hetes koromig meg 31 hetes korom után is az voltam. Az elején barnázás miatt a végén pedig rövidült méhnyak, sok görcsölés miatt. 2 nappal a kiírt dátum előtt szültem szóval majdnem a legvégéig vittem a terhességem.
2016. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Véralvadásgátlót szúrtam, az automatikusan magas kockázat, de ennyi. Végig mehetett volna a terhességem simán, de más okból császár lett a 38. héten.:)
2016. aug. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De minek kihúzni a 40. hétig?

37. héttől már érett újszülöttről beszélünk.


Egyébként olyan semmiségért is magas kockázatú vagy, ha később jelentkezel az sztk-ban, akkor is ha látott orvos és már a kombináltad is megvan.


38+4-re szültem clexane miatti "veszélyeztetettség" miatt. 34. hétig dolgoztam.

2016. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tüdő problémàm van,cukorbeteg vagyok,és pluszba még 1-2 "kissebb" dolog
2016. aug. 2. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem elsővel méhlepény leválásom volt, részleges persze. mellette cukorbeteg voltam, 39+6-ra született.


most végig feküdtem, véreztem, nyitva van már 2,5 hónapja a méhszájam (belső is), nem mellesleg szívbeteg lettem, 39+3 vagyok jelenleg :D

2016. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5os.a harmadik babamat meg a 38+4 hetesen tortent program csaszar is megviselte.legzes elegtelenseggel inkubatorba kerult.pedig teljesen normalis 3,5 kiloval szuletett.

Jobb minel tovabb varni.persze ha nem nagy a kockazat.

2016. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!