Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elvben létezhetne olyan, hogy...

Elvben létezhetne olyan, hogy szűzen szülés?

Figyelt kérdés
Megtermékenyítés beültetéssel, aztán még császármetszéssel születne a baba.
2016. jún. 19. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Amugy is.

A szűzhártya rugalmas.megeshet hogy pl első alkalommal nem szakad át es lehet menni szüzen szülni.


Amugy van szűzhártya potlo plasztikai műtét is csak megjegyeztem :D

2016. jún. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mégis mi értelme lenne?
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Beültetéshez használják azt a kacsacsőrt, szóval nem valószínű.
2016. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem kötekszem, de tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért is lenne az jó?
2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Császármetszéssel világra jön egy baba és nem megszületik. Szüléssel születik meg a baba és egyúttal világra is jön. Szerintem.

Ergo császármetszéssel nem szülhetsz szűzen (sem).

2016. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is mondta a szűzhártya egy rugalmas dolog,amin értelemszerűen van egy nyílás is a menstruációs vérnek.

Ha ez a hártya elég tágulékony és nem hirtelen történt az első együttlét,akkor simán lehetséges,hogy valakinek aktív szexuális élet mellett is megmarad a szűzhártyája.

Tehát lehetséges "szüzen" szülni.


Egyébként az általad említett módszer is lehetséges,csak nagyon elméleti,mert nincs sok értelme.De orvosilag megoldható lenne,hogy egy olyan lányon végezzenek beültetést,aki még nem él nemi életet,bár több mint valószínű,hogy így sérülne a szűzhártyája,de nyilván a szüzessége ettől még megmaradna.A császármetszésnek viszont én nem látom értelmét.Egyszerűbb visszaállítani a szűzhártyát,mint feleslegesen felmetszeni valaki hasát.

2016. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól van, na. Nem tervezek ilyent, csak kíváncsi voltam, hogy létezik-e hasonló
2016. jún. 19. 20:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi tudatlan járhat ide aki lepontoz?
2016. jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!