Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok...

37 hetes kismama vagyok hétfön voltam a szülésznőnél aki azt mondta 2 újjnyira nyitva a méhszáj. Normális ez?

Figyelt kérdés
De azt mondta ez normális bár valószinű, hogy előbb szülök. Ma megkérdeztem a dokit aki azt mondta 2 újjnyinál nagyon könnyen meglehet szülni. Más is volt igy?
2008. szept. 24. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így nyugi . Bár én még simán kihordtam időre a picit . Már ne ülj bele a kádba csak zuhanyozz.Nekem segített vajudáskor hogy forró vizzel locsoltama pocim .Sok sikert!
2008. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A jelekre figyelj, mert ha ennyire nyitva vagy kevesebb időd van a kórházba jutni..ha bizonyosak a fájások, vagy elfolyika víz...indulás azonnal.A 36. hét után már nem tartják vissza a babát. Egyébként normális dolog, mert valószínű a te lenti szöveteid eddig tudták a baba és a méhed stb súlyát megtartani..
2008. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!