Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hetes kismama vagyok,...

38. hetes kismama vagyok, tegnap vizsgált az orvosom, jó egy ujjnyira nyitva a méhszáj. Mikor szülhetek?

Figyelt kérdés

Éjszaka sokat görcsölgettem, de nem erősödtek, és nem is voltak rendszeresek. Reggel elment a nyákdugó is, és most is olyan menszi szerű érzésem van folyamatosan. Se aludni, se sétálni már nem nagyon tudok, a derekam leszakad, kész szenvedés már a wc-re is eljutnom.

Jó lenne, ha már kibújna!


2008. dec. 2. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok időd van hátra,lassan beindúlnak a fájások is.Pontos választ nem lehet adni mert attól függ milyen gyorsan tágulsz.A hasi görcsök utalhatnak a fájások beindulására is de azt érezni fogod hidd el.Ha majd rendszeresen 5-6 percenként fog fájni indulhatsz a szülészetre.Én ismertem olyat aki 7 nappal azután szült mint ahogy elment nyákdugó de olyat is aki még aznap megszült.Nekem 7óra kellett a szüléshez.Járkálj sokat az segít már ha tudsz.Sok szerencsét kivánok.
2008. dec. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 39. héten 2 ujjnyira volt nyitva a méhszájam és 10 nap múlva szültem.
2008. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon remélem, hogy már nincs sok, mert ez az utolsó pár hét tényleg nagyon nehéz...
2008. dec. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!