Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki ki várta a 6 hetet...

Mindenki ki várta a 6 hetet szülés után a szexel? Mi bajom lehet ha hamarabb szeretkezünk?

Figyelt kérdés

Már türelmetlen vagyok,meg a párom is.

5 hete szültem természetes úton.


2010. ápr. 4. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi 4 hetet bírtunk.... akkor is nálam szakadt el a cérna :D egyszerűen rámásztam a páromra :P azért mondják a 6 hetet, hogy a kismaminak nyugta legyen addig a papától, hogy tudjon pihenni.

ha úgy érzed, akkor nyugodtan mehet, de csak óvszerrel, a bacik elkerülése miatt.

3 hós baba anyukája

2010. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is megmásztam a párom, én nem birtam tovább. 2-szer 4 hét után 1-szer 3 után. Mentségemre szolgáljon hogy 9 hónapig nem lehetett szex.

Szerintem ha neked jól esik, kapd el este apucit.

:-)

Ja, óvszer!

2010. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

már én is eléggé kivagyok,3hete szültem császárral.azt hallottam,azért jó várni,mert a méhszáj még nyitva,és könnyen kaphatsz fertőzést.én megpróbálok várni,de ha nem bííííírju,akkor óvszer.....

gratula a babóhoz!

2010. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi 4 het utan szo szerint egymasnak estunk...:)

Huvelyi uton szultem.

9 honapos kisfiu anyukaja

2010. ápr. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi soha nem vártuk meg a 6 hetet. az első 2 gyerekem közt 10 hónap korkülönbség van,őket simán szültem ,ott 4 hetet vártunk,de a császáros szülésem után épp,hogy 2 hetet vártunk és semmi bajom nem lett.
2010. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!