Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek hülyeséget csinálo...

Szerintetek hülyeséget csinálok? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Pénteken megyek hat hetes kontrollra, fogamzásgátlót is íratok ki. Szóval a lényeg az, hogy ez még beletelik pár napba amíg elkezdem szedni mivel anyagi okok miatt nem tudom most megvenni a gyógyszert. Szerintetek hülyeséget csinálok akkor, ha amíg nem szedem a gyógyszert nem fekszem le a párommal? Félek, hogy újra terhes leszek mivel csak megszakitással védekeznénk.
2016. febr. 10. 19:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

A párodnak megmondod, hogy VAGY húz gumit, amíg nincs gyógyszer, VAGY nincs szex.


A megszakítás NEM védekezés, a helyedben nem kockáztatnék.

2016. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem használsz fogamzásgátlást, akkor jó döntés, hogy addig nem fekszel le a pároddal. Ha hiányzik neki, majd húz gumit.
2016. febr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a fertőzésveszély miatt is fontos. Most szültél!
2016. febr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Ki mondta ezt a baromságot, hogy a spirál csak azoknak való, akik már nem akarnak több gyereket? O.o Nekem még nincs gyerekem, mégis rakott fel a doki spirált, sőt, ő maga ajánlotta, hogy nekem ez lesz a legmegfelelőbb.
2016. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%

(a spirálról senki ne tudja hogy folyamatosan irritálja a méhet és a szervezet mindig azt hiszi beágyazódásra kell készülnie?

úgy használja mindenki mintha kötelező lenne..

az orvosok erről elfelejtenek említést tenni?)


amúgy mindenki úgy védekezik ahogy nekik megfelelő. ha nektek okés, hogy szünetet tartotok, akk legyen.

2016. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem akarsz, nem fekszel le a pároddal, aztán pont. Nem muszáj, nem kötelező csak azért, mert látott már orvos.


Ha csak az újabb terhességtől félsz, akkor ott a gumi, ha a párod nem hajlandó felhúzni, nem dugtok, már ha elég határozott tudsz lenni.


Hihetetlen, hogy felnőtt, családos férfinek a megszakítás még védekezési formát jelent.

2016. febr. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%

Vagy gumi vagy kiveri! Kényszerből ne szexelj! Megszakítás nem védekezés én úgy estem teherbe,szülés után. Aztán rakattam fel spirált,most szeretném levetetni. Gyulladásom lett,állandóan vérzek,én nem ajánlom!!!

De lehet,h neked semmi bajod nem lenne.

2016. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem bír a párod felelős felnőttként viselkedni és gumit húzni, akkor egyelőre kerüld vele a szexet.

Egyébként a spirált nekem sem javasolta a doki, mivel még szeretnénk gyereket és azt tapasztalja, hogy nagyon sok nőnél folyást, gyulladást és köztes vérzést okoz.

2016. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
32%

A gyógyszert nem akkor kell elkezdeni szedni mikor ki tudod váltani, hanem ha már megjött a menstruációd szülés után.

Irass ki egy havi adag gyógyszert, az olcsóbb.

Védekezés nélkül ne szexelj!!!

2016. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

Nekem eszembe nem jutott a szex még ilyenkor... Na mindegy. Mindenesetre úgyis a menstruáció első napján kell elkezdeni a gyógyszert. Ami nekem pl 9 hónapra jött meg. Akkor 9 hónapig nem szexeltek?


Egyébként tényleg, miből lesz pelenkára, ha fogamzásgátlóra sincs?

2016. febr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!