Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt jel, amiből gyanítottátok...

Volt jel, amiből gyanítottátok, hogy lassan közeleg az idő?

Figyelt kérdés

Persze azt leszámítva, hogy pl. túlhordtam, kiírt napon szültem ilyesmi!!

Szóval aki 37-39 hét között szült, sejtette valamiből, hogy jön hamarabb a babó?

És az időrejötteknek volt árulkodó jel előtte?


2010. márc. 25. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én annak idején június 4-re voltam kiírva, de valahogy az elejétől kezdve május 28. járt a fejemben, nem tudnám megmondani, miért, de úgy éreztem, akkor fogok szülni. Amikor aztán eljött május 28. reggel, semmi nem történt. Aztán délután kezdődtek a fájások és 29-én délben megszületett a lányom.:)

Szóval jel semmi nem volt, de az a bizonyos női megérzés működött.:)

2010. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én az elejétől kezdve éreztem, hogy nem fogom végig "kihúzni". 38 hetesen szültem. Pár napig voltak lightos jóslóim, aztán egyszer elfolyt a magzatvíz is, és megszületett a babám :)

Miből gondoltam, hogy így lesz? nem is tudom.. nehéz volt, rosszullétek, fáradékonyság, nagyon agy, nagyon nehéz has, ja és néhányszor vérezgetés. És az a fura ÉRZÉS, biztos voltam benne, hogy hamarabb megszületik, így is lett.

2010. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az arcom felpuffadásából gyanítottam.A szülés napján pedig iszonyú fáradtságot éreztem, akkor már tudtam, hogy aznap baba lesz.Éjszaka el is folyt a magzatvizem.Ez a 37.héten történt.
2010. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is iszonyú fáradt voltam aznap! Még mondtam is, hogy várjon az a baba, hagy aludjak még egy pár nap és éjjel. Nem várt, 38. héten megszületett.
2010. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!