Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan anyuka, aki az...

Van olyan anyuka, aki az Uzsokiban szült EDÁval?

Figyelt kérdés
Ebben a kórházban azt hallottam, hogy csak előre megbeszélés után lehetséges az EDÁval történő szülés, mivel csak egy aneszteziólogus van, és őt "tartogatják" a sürgős, fontosabb műtétekre. Viszont ha előre szólok, akkor biztosan kapok majd? Ezért külön kell majd fizetnem? És mennyit? Gondolom, ha így szeretnék szülni, akkor kell fogadott orvos, esetleg szülésznő, akivel meg kell beszélni?
2010. márc. 24. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az Uzsokiban fogok szülni 2 hét múlva császármetszéssel,gondolom így nincs szükség előre egyeztetni.

Nem megbízhatóak az infóim de én úgy tudom hogy ha előre szólni nem is kell de 20ezer ft az EDA.


Könnyű szülést!

2010. márc. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen előre kell szólni és 20000 Ft. Én tavaly nyáron szültem ott, gondolom még így működik. Én nem kértem egyébként, nemigen találsz olyat, aki kér...., mégi mindenki ügyesen megszül. Miért akarsz?????
2010. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szeretnék kérni, mert az első szülés szörnyű volt, semmi érzéstelenítés, stb, hátha így másabb lesz!

Mégegyszer köszönöm!

2010. márc. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!