Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki nem fogad magándokit...

Van aki nem fogad magándokit és rábízza magát az épp ügyeletes orvosra?

Figyelt kérdés
Másképpen: Megéri fizetni a magándokinak? Annyival kedvesebb és odafigyelőbb? Tapasztalatok?
2010. márc. 23. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Én is SZTK-ba járok és az orvosok külön kérik hogyha valaki elkezd egy dokihoz járni akkor ha minden megfelel,legyenszives végig hozzá menni és ne ide-oda,tehát nincs olyan h mindig más doki vizsgál.

Sőt,előfordult már nem is egyszer hogy időpontra kellett mennem és nem vártam semmit,és nem volt borítékom:-)

2010. márc. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Na!Először is : voltam az SZTK-ban én is: 1,5 órát vártam a fülledt, büdös váróban, aztán beengedtek egy előszobába (kb 10 négyzetméteres), ahol rajtam kívül még 3 terhes nő tartózkodott, nyáron 30 fokban. Ebből nekem elegem lett, tehát az időre megbeszélt magándokit választottam. A húgom utánam lett terhes 20 héttel. Az SZTK-ba akart járni, nem akart magándokit, de miután 2-3 alkalommal ugyanígy járt, mint én elkérte a dokim számát. Őt mindig más doki vizsgálta. A váróban meg semmi kedvem nem volt összeszedni valami jófajta fertőzést. Gondolom minden városban más a helyzet, úgyhogy kár ezen lovagolni.
2010. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Első gyermekemet az ügyeletesnél szültem, és le a kalappal, meg voltam elégedve, pedig ő volt az az orvos, akitől rettegnek, mert nagyon mogorvának néz ki, pedig kiderült nem az. Sőt! Most a másodikkal sincs fogadott dokim, pár hét múlva szülök az ügyeletesnél. Annyi még, hogy kb. 4 nődoki van a kórházba, azt mind ismerem, és mind emberséges jó orvos, tehát attól nem tartok, hogy melyket fogom kifogni, teljesen mindegy lesz.
2010. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Sztk-ba járok. Már az elején kérték, hogy válasszak ki egy orvost és mindig akkor mennyek, amikor ő rendel, hogy ne legyen az, hogy mindig más vizsgál meg és küld el ide-oda. Nálunk csak időpontra lehet menni, ezért nem kell órákat ott ülni. Maximálisan meg vagyok elégedve a hellyel, sőt az uh sokkal jobb, mint a kórházban, ahol majd ügyeletesnél szülök. A laborba a kismamákat pedig mindig előre veszik, sorszám nélkül.

Sok minden az orvostól függ, a normális orvos akkor is úgyanúgy ellát, ha ügyeletben van.

2010. márc. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!