Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki nem fogad magándokit...

Van aki nem fogad magándokit és rábízza magát az épp ügyeletes orvosra?

Figyelt kérdés
Másképpen: Megéri fizetni a magándokinak? Annyival kedvesebb és odafigyelőbb? Tapasztalatok?
2010. márc. 23. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát én alig 3 hónapja szültem, bevállaltuk az ügyeletes szülést, de megmondtam a férjemnek, hogy ha akar második gyereket, akkor csak fogadott dokival, kerül, amibe kerül.
2010. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár tapasztalatom nincsen,de első babámmal vagyok terhes, császárral fog születni 2 hét múlva ügyeleten.(Medencetartásos)

Az sztk-s doki szabin lesz,esélyem sincs felfogadni,új dOkit meg nem szeretnék így az utolsó pillanatban,tehát marad az ügyelet.

Bízom benne hogy minden jól fog alakulni!:-)

2010. márc. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ügyeletesnél szültem. Kívánni sem lehetett volna kedvesebb dokit nála! Szülésznőm sem volt,mégis mind a hárman akik épp bent voltak felváltva jártak megnézni hogy vagyok.
2010. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt magándokink (5000/vizsgálat/3 hetente), de csak azért, mert én nem voltam hajlandó végigvárni az Sztk-ban a sort a sok kisebbségi között 40 fokban. Na meg az, hogy mindig más vizsgál, hát köszi... nem. A szülésnél is volt fizetett szülésznő, a doki csak "asszisztált" neki, de végig ott volt (majdnem császár, amit ő csinált volna). nem bántam meg egyáltalán, de nem is szálltunk el anyagiakkal. A doki 30-at, a szülésznő 20-at kapott.
2010. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ügyeletes doki olyan mint a lottó, vagy bejön vagy nem. A fogadott pedig ha nem jüól választasz az is lehet hogy a sok pénzedért végül a szülésen ott sem lesz vagy nem jól bánik majd veled.

Az én tapasztalatom: mi fogadtunk, fizettük, és maximálisan meg voltam elégedve mindennel, a doki pedig a maximálisat nyújtotta mind az ultrahangon, minden vizsgálaton, a szülésnél, és a kórházi napokban is ( még a szabadnapján is bejött) Tehát mi jól választottunk.

Ha Budapesti vagy, esetleg irj privit és megadom az elérhetőségét. Szerintem nem fogod megbánni. Soha egyetlen embertől de még babaszoba és hasonló oldalon sem találtam róla rossz infót, mindig csak a jót mindenhonnan, és rengeteg ismerősöm is jár hozzá, soha sem volt panasz.

De a kérdésedre a válasz: megéri mindenképpen ha jól választasz, de a terhesség alatt eldől hogy jól választottál e. Én pl. bármikor felhivhattam bármilyen kis aprósággal is.

2010. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogadott volt a szülésnél,de tanácsadásra is hozzá jártam időpontra arra egy forintot se kért soha.Kb 15perc alatt megszültem első babóm minden simán gyorsan ment. Sógórnőm nem fogadott este 6-tól,reggel 9-ig vajúdott,császár lett a vége,és oxigén hiány a babónál.
2010. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az első vagyok

Tehát nekem nem volt, befektettek szilveszterkor a kórházba, és ugyanaz a doki császározott meg végül. Akik előtte voltak, le se sz@rtak, nem foglalkoztak velem. De végül pont jött ügyelni az a rendes doki, akiről csupa jókat hallani, és ő mentette meg a babám életét, mert mint később kiderült, leesett a picim szívhangja, (azért nem csipog a gép, csak ha leáll)és csak Ő!!! nézte meg az NST-t, hogy milyen. Sztk-n is mindig rendes volt,így a következőnél őt fogom megfogadni. És már a 6 hetes kontrollon is nála voltam. Nagyon hálás vagyok neki. Végül adtunk neki pénzt a császár után. Ja, a szülésznő viszont nagyon kedves volt, neki is megháláltuk a törődét.

2010. márc. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az eslőnél a fogadott doki pont nyaralni volt így az ügyeletes kaptuk.

Kifogtuk, mázlinkvolt, de azért nem mernék erre alapozni mindig.

A másodiknál pedig a szülésznőből kaptunk ki véletlenül egy nagyon profit. Na az is ér annyit mind egy jó doki. :)

2010. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

2 szülésem volt, mindkettőnél ügyeleten voltam. A másodiknál a doki jobb volt. A szülésznők rendesek voltak. A kórházi ellátás az elsőnél volt jobb. (Különböző városokban szültem, mert közben költöztünk.)

A másodiknál majdnem adtam a dokinak ajándékot a 6 hetes kontrollon (megérdemelte volna), de nem volt hozzá "pofám". Nagyon zavarban éreztem magam már attól, hogy ott volt a csomag a táskámban, és valahogy át kellett volna adni.

Én még soha nem adtam hálapénzt. Jó lenne ha eltünne ez a dolog az egészségügyben.

Én sem kapok plusz pénzt ha elvégzem a munkámat.

2010. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én sztk-ba járok,és nem úgy van ahogy az egyik válaszoló írta h mindíg más vizsgál.nálunk mindíg egy orvos végzi a tanácsadást,vizsgálatot,meg ilyeneket.és ügyeletesnél fogok szülni.nem fogok pénzelni egy dokit sem.az a dolguk h segítsenek.
2010. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!