Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit hallottatok az ajkai...

Mit hallottatok az ajkai szülészetről? Minden részlet érdekel!

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Ajkán szültem tavaly. A dokik alapvetően rendesek emberségesek ( egy orvos kivételével ),jó szaktudással rendelkeznek. A szülészeti osztály 2,3,4 ágyas kórtermekből áll, egész komfortos, nemrégen lett szerintem felújítva, a fürdőszoba is. A szülésznők,gyermekágyas és újszülöttes nővérek mind nagyon kedvesek, segítőkészek. A szülőszoba még a régi állapotában van, nem túl bizalomgerjesztő, régi szülőágyakkal stb. A vajúdóban egyszerre 3 kismama fér el, egymástól függönnyel elkülönítve, itt van bordásfal + labda, vajúdás közben ezeket lehet használni. A kaja ehető, a reggeli és a vacsora még finomnak is mondható.
2010. márc. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megkérdezhetem, hogy adtál valamit a személyzetnek? Mivel nem lehet dokit és szülésznőt fogadni, utána azért adtál valamit? Esetleg elvárják? A többi kérdésem, hogy mi apás szülést szeretnénk és kell venni valamilyen beöltözős ruhát az apukának? A picibaba együtt maradhat az anyukával? Az a doki N.Z. nevezetü? Mert nekem ő nem szimpi.
2010. márc. 22. 06:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, de még ezer kérdésem lenne. A csecsemősök segítenek pl. a szoptatásban? Látogatókat hol lehet fogadni? Úgy értem, hogy a szobában vagy a folyosón? A szülés közben figyelnek arra, hogy mit szeretnék? Vagy inkább a sorsomra hagynak? Sajnos Ajkával kapcsolatban szinte semmi sincs a neten. Lassan már bánom, hogy oda megyek szülni. Még a védönőm sem tud az ajkai szülészetről semmit. Jól kifogtam. Kicsit bizonytalan vagyok és izgulok, remélem tudsz segíteni. Köszi
2010. márc. 22. 06:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Valóban szinte semmi nincs a neten az ajkai kh-ról...

Én császáros voltam. Pénzt nem adtam se orvosnak, se nővérnek, a nővéreknek hozattam be egy kis édességet, ennyi. Akikkel én együtt feküdtem senki nem adott pénzt a dokinak. A legtöbb szülés egyébként az ügyeletes orvosnál történik, orvost nem lehet választani. Apás szülésnél apukának adnak ott a szülőszoba előtt egy zöld köpenyt, meg sapit, azt hiszem papucsot azt kell vinni neki otthonról, így léphet be a szülőszobára és ott maradhat veled, elvághatja a köldökzsinórt is, fényképeket is készíthet. Van 3 baba-mamás szoba, ahol reggel 6 órától este 22-ig veled lehet a baba. Én a császár után a műtétes szobába kerültem, de 2 nap múlva átkértem magamat a kisfiammal együtt egy 3 ágyas baba-mamás szobába, és szuper volt örülök, hogy így döntöttem. N.Z. nem az a doki akire gondoltam. A csecsemősök sokat segítettek a szoptatásban, de ez attól is függ, hogy mennyien lesztek majd az osztályon, mert ha tele az osztály,akkor értelemszerűen nem jut egy betegre annyi idő, de ha szólsz nekik akkor segítenek neked. Látogatókat fogadni, csak a folyosón és a társalgóban lehet, a babát az üvegajtón keresztül tudod majd nekik megmutatni. Ezer dolgot tudnék még írni, kérdezz csak nyugodtan, ha kiváncsi vagy még valamire.

2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja,írhatsz priviben is ha szeretnél!
2010. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írtam volna még Neked priviben egy-két infót, csak nem tudok, mert nincs nálad beállítva. Az adatmódosítás menüpontban tudod beállítani!
2010. márc. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó megpróbálom módosítani.
2010. márc. 22. 19:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem sikerült
2010. márc. 22. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!