Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés lesz szerintetek?

Császármetszés lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

Volt valakinek tapasztalata??

37 hetes kismama vagyok,első baba,medencetartásos,és már most majdnem 3500 grammos az uh szerint.

Esélyes a császármetszés?


2010. márc. 18. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az UH sokszor téved a méretet tekintve, lehet, ha most újra elmennél, akkor mást mondanának. Még mindig megfordulhat, bár ha tényleg olyan nagy, akkor már nem sok helye van hozzá.

Nálunk első terhességnél automatikusan császároznak farfekvéses babánál, de nem tudom te hol fogsz szülni, a dokiddal kéne megbeszélni, hogy ilyenkor ott mi a szokás.

2010. márc. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a medencetartás miatt lesz császár!
2010. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó esélyed van császárra!

3 csaszis anyuka

2010. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam végig medencevégű volt, a kiírt időpont előtt 3 nappal 2944grammra saccolták, azt mondták, első baba, valószínűleg császár.

A kiírt napon tetézte lábtartással, erre azt mondta a doki, hogy ha csak simán medencevégű maradt volna, akkor megkockáztatták volna a sima szülést, de mivel tetézte lábtartással és első baba, ezért csak császár lehet (2950grammal született végül császárral).

Kérdezd meg a dokidat, hogy ott mi a szokás, megkísérlik-e a természetes szülést.


J.

2010. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Esélyes, de nem 100%. Még változhat a pozíció (de ha nem fog, akkor jó eséllyel császár lesz belőle).

Lehet, hogy még 4 hétig eltart ez a terhesség (ez nem ijesztgetésnek van szánva ;-)) és tényleg nagyon sokfelé mozoghat még addig a babád, és ki is bújhat gond nélkül simán.

2010. márc. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 38.hét+5 napon fordult meg a babám. Tehát még van remény. Én sem hittem, hogy meg fog fordulni.
2010. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!